Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki 15...

Dorka970614 kérdése:

Létezik olyan, hogy valaki 15 évesen felnő?

Figyelt kérdés
Mármint, nem külső testi dolgokra godolok, hanem gondolkodásban, nézőpontban, hozzáállásban, mert sok olyan dolgon ment keresztül, ami ezt a korai felnőtté válást eredményezi.

2012. júl. 27. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2012. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nick nevedből gondolom, magadra értetted.:)
2012. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És ennek, hogy tulajdonképpen kimaradt a kamaszkorszak, nincsenek "hátrányai"?
2012. júl. 27. 10:19
 4/21 A kérdező kommentje:
És igen, nem titok, magamról írtam ki a kérdést!:) Csak azért nem E/1-ben tettem fel, mert majd most jönnek az olyan hozzászólások, mint hogy most kezdek még kamaszodni és csak azt hiszem, hogy felnőttem.., de végülis mindegy, akérdésemre megkaptam a választ. Köszi!:)
2012. júl. 27. 10:21
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Pár év múlva simán beléd hasíthat az érzés, hogy nem élted ki magad. Kamaszkori dolgokra értem.
2012. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Antimod ***** válasza:
74%
Igen, létezik, és olyan, hogy valaki 25 évesen sem.
2012. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, amikor néha ezen gondolkodok eszembejut, de tisztában vagyok vele, hogy nincs "időm" lázadozni, mert sokkal fontosabb dolgokat kell csinálnom..remélem nem fogom megbánni.:)
2012. júl. 27. 10:26
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
véleményem szerint attól, hogy valaki felnőttesen tud kezelni dolgokat, illetve alkot véleményt akár felnőtteket is megszégyenítő módon, nem biztos, hogy gyakorlatban is, ahogy tapasztalná is így látná a dolgokat. Pl mondhatsz véleményt 15 évesen mondjuk egy gyerekeit elhanyagoló anyáról külső szemmel, de ha nem tod a hátulsó dolgokat, akkor az csak egy vélemény marad, nem biztos, hogy jogos is.
2012. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem ez teljesen normális, hogy nem egyszerre "érnek be" az emberek. Tehát, hogy valaki 15 évesen, valaki 25 évesen. Csak 18 éves kor alatt ritkább. Meg, ha azt nézzük, hogy valaki szemében pl. attól felnőtt valaki, hogy saját lakása van, eltartja magát ilyen szempontból nyilván én sem vagyok még felnőtt. Ettől függetlenül dolgozom, de ez most nem ide tartozik. :) Én inkább most csak a belső értékrendre, gondolkodásra, nézőpontokra gondoltam. :)

Amúgyis addig a legjobb, amég gyerek vagy és annak is érzed magad, az a legnagyobb problémád, hogy melyik plüst vidd el az oviba.:DDD

2012. júl. 27. 10:30
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem.


Igen, valakinek előbb zuhannak a nyakába a dolgok, és nem, mert azok a tapasztalati évek még nincsenek a nyakába.

2012. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!