Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen úgy érzem, hogy...

18 évesen úgy érzem, hogy ennél rosszabb már nem lehet az életem!?

Figyelt kérdés
Fél év alatt: Apa lelépett egy másik nővel. Anyukámról kiderült, hogy rákos, műtét, sugár, kemo stb...:( Nagyon jóba vagyunk, szoros a kötelék köztünk és elképesztően félek. Úgy érzem ennél rosszabb már nem lehet, teljesen belebetegedtem..:(
2012. júl. 26. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosincs olyan h ennél rosszabb már nem lehet, mindig lehet rosszabb, sose azt nézd h mi lehetne jobb, hanem mennyivel lehetne rosszabb is...anyukád él és szüksége van rád, apukádtól tényleg nem volt szép dolog most elhagyni anyudat, de ő is él, csak tovább állt, éld az életed 18 éves fiatal vagy, és segíts anyudnak és minden helyre fog jönni, a rák már nem olyan mint régen, gyógyítható, ne félj. 18/L
2012. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
együtt tudok veled érezni, én is sok mindenen keresztül mentem az elmúlt 3 évben. de ne add fel. lesz jobb is, csak idő kérdése.
2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nagyon sajnálom hogy ez történt veled :( Szerintem ennél rosszabb már nem lehet, bár megértem hogy teljesen kivagy bukva és belebetegedtél a dolgokba. Én nem tudom hogy mit csinálj csak azt tudom mondani hogy tarts ki anyukád mellett ápold segítsd amibe tudod. Szerintem a barátaid is támogatni fognak sőt biztos vagyok benne. Ha van testvéred rá is számíthatsz az biztos. Én csak ennyit tudok mondani, kitartás!
2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! Nincs testvérem sajnos..:(
2012. júl. 26. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindig lehet rosszabb, ha ez vígasztal. :D
2012. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem vígasztal, de köszönöm a választ..
2012. júl. 26. 21:33
 7/19 SzilKa ***** válasza:
Olvasd Mosolyka blogját és meríts erőt belőle...
2012. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 26. 21:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos segiteni nem tudunk, légy nagyon erös, elöre nézz! elhiszem hogy ez a legrosszabb az életedben, de sosem biztos hogy anyukád meg fog halni, ezért is probálj pozitivan gondolkodni, hogy neki is eröt adj!!!! Minden jot kivánok Neked!!
2012. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia ! "Ne" aggódj lehetne rosszabb. Mindig lehetne rosszabb. Én például már párszor ráfáztam arra ,hogy mondtam már nem lehetne rosszabb és volt olyan ,hogy tényleg rosszabb lett úgyhogy már babonából ilyet nem mondok.

És örülj például annak ,hogy te egészséges vagy. Amíg nem volt komolyabb bajom el sem tudom mondani mennyire nem értékeltem ezt. De tudod az ilyesmiből mind "tanul" az ember. Akármilyen nehézség , ha átvészeli csak erősebb lesz.

Nekem is volt beteg az anyám bár akkor még kisebb voltam nem sokat tehettem. Nála például olyat állapítottak meg ami gyógyíthatatlan és ettől kikészült szegény 1-2 év alatt annyira leromlott hogy el sem lehet mondani. Aztán valahogy rájött ,hogy ezt nem teheti már sokáig és akkor elkezdett alternatív módszereket keresni ,sokmindent kipróbált mára már szinte semmi baja. Csak néha van rosszul a frontok miatt . Persze 1-2 gyógyszert még szed.

2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!