Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be anyukámnak a...

Hogy mutassam be anyukámnak a barátomat? Lent megtudod, hogy én mire gondoltam.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy (nem tudja, hogy eggyütt vagyunk, mert nem biztos, hogy örülne neki,mert neten ismerkedtünk meg.) egyik délelőtt átjönne hozzánk (anyukám akkor dolgozik) és bemutatom a testvéreimnek (ők sem tudják), délután pedig anyukámmal ismerkedhene. Mit szóltok?

15/L



2012. júl. 27. 12:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj meglepetést belőle, mert könnyen lehet kellemetlen is a meglepi. Édesanyádat könnyen kellemetlen helyzetbe hozhatod, aztán ha nem úgy reagál, majd te is égsz, mint a rongy. Beszéld meg vele szépen előre, hogy van egy pasid, és szeretnéd bemutatni, te is jobban jársz így.
2012. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
a barátommal azért találtuk ki így,mert ha ő nem lenne ott, akkor azt mondaná anya, hogy ne találkozzak többé vele, mert neten ismiztünk.
2012. júl. 27. 12:37
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el először anyukádnak, a helyzetet. Biztos nem fog eltiltani tőle.. :) 16L
2012. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha én hazamennék munka után, fáradtan, és ott találnám a még csak 15 éves lányom "pasiját" (akiről eddig nem is tudtam!) a lakásomban, hát semmi jó nem sülne ki a dologból, az biztos. Pedig én nagyon laza vagyok.
2012. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam neki előzző nap, hogy “Holnap bemutatok neked valakit.“?
2012. júl. 27. 12:50
 6/34 anonim ***** válasza:
60%

ne mondd meg, hogy neten ismerkedtetek.

mondd azt, hogy egy barátod mutatta be pár barátját suli után és ő is ott volt. aztán, hogy szeretnéd bemutatni

2012. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy anya van egy barátom, szeretném ha megismernéd, és elmondanád róla a véleményed. Így is hideg zuhany lesz neki, de legalább fel tud készülni a dologra.
2012. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

miért kell köntörfalazni, hogy valakit?

simán a barátodat, ennyi...

2012. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
100%

Nem tudom miért buzdítjátok itt a kérdezőt hogy ne mondjon igazat. Manapság már elfogadott és tény hogy sokan ismerkednek interneten. Ha a fiú olyan és miért ne lehetne olyan akkor nem mindegy hogy hol ismerkedtek meg. A lényeg hogy anyukára jó benyomást tegyen.

Kedves kérdező: én előre elmondanám a helyedben hogy megismerkedtél egy fiúval és szeretnéd bemutatni. Anyukád meg fogja érteni sőt örülni fog neki hogy őszinte vagy hozzá. Az egyenes út mindig a legtisztább, ha meg megkérdezi hogy hol ismerkedtetek meg azt is nyugodtan megmondhatod.

2012. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm, csak kicsit félek.
2012. júl. 27. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!