Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátomat SOHA ne veszítsem el a féltékenységem és a barátok miatt?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 16.

8 hónapja járunk. Sokan nem hisznek az örökké tartó szerelemben, de mi igen. Egymásnak a mindenei vagyunk: lelki tásak, szerelmei, legjobb barátja, mindene. MINDENT elmondunk a másiknak.

Én sajnos nagyon féltékeny típus vagyok(Ő is az volt)- neki szinte csak lány barátai voltak, de igyekeztem leküzdeni a féltékenyéget. Mióta nekem van Ő, egyszerűen nem tűröm el, ha más fiú ölelget, stb(ez érhető). VISZONT: nnélküle nem szeretek olyan társaságba menni, ahol fiúk vannak. VAn egy baráti köröm, (nagyon szeretnek engem), fiúk-lányok vegyesen, és szinte sose találkozok velük, mert rosszul érezném magam. BArátom mondja, hogy nyugodtan menjek, de sírhatnékom van és feszültség ilyenkor bennem. Ha vele mennék nem lenne ez(lányokkal simán találkozom). Egyszerűen nagyon félek, hogy ettől eltávolodunk, pedig mondja is, hogy menjek....Ilyenkor szokott az a tanács jönni, hogy fordított esetben hogy reagálnék? És én bizony nagyon féltékeny lennék.

Sajna pánikbetegvagyok, és sokszor nem tudom miért gondolok dolgokra, mintha megbolondultam volna. Segítség:D


2012. júl. 18. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"sokan nem hisznek az örökké tartó szerelemben, de mi igen" => "én sajnos nagyon féltékeny típus vagyok" => "sajna pánikbeteg vagyok"


Minden elmúlik egyszer....

2012. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg karod tartani,akkor küzdj a féltékenységed ellen,tanulj meg bizni a barátodban,és magadban,nem lehetek egésznap együtt,és kell,hogy néha külön legyetek,változnod kell,jó irányba ,ezzel a viselekdéssel csak tönkreteszed a szerelmeteket.
2012. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az örökké tartó szerelemben igenis hiszek és erről nem lehet megdönteni:D

Igen, ezt tudom, és szeretnék is változni. Sajnos amikor jövök ki a gödörből ismét beleesem. Egy éve vagyok "rosszul lelkileg", és sszerintem ez az oka az összes bajomnak.

2012. júl. 18. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kellenne egy pszichológus,neked biztos segitene.
2012. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor sorolom:

A barátod addig marad veled, amíg ez neki jó. Jól érzitek magatokat, kedves vagy, bújós, jó társaság. Veled akar lenni, ha nem vagy ott, és jól érzi magát veled kettesben. (NEM a szex miatt, elvégre lyuk minden csajon van.)

Ha folyton hisztizel, féltékenységi jeleneteket rendezel, ráakaszkodsz, akkor nem érzi magát jól, mert a legtöbb ember nem élvezi, ha szinte fojtogatják. Hagyj neki teret!

A szerelemnek elengedhetetlen része, hogy meg tudj bízni benne. A sírig tartó szerelem onnan ismerszik meg, hogy akkor is TUDOD ÉS BIZTOS VAGY BENNE, hogy szeret, és hűséges hozzád, ha ezer kilométer választ el tőle, vagy ha tíz évig nem látod. Jelen esetben órákról meg méterekről beszélünk.


A barátaiddal nyugodtan találkozz, a fiúkkal és a lányokkal is, vegyesen. Barátok kellenek, és ennyi idős korban kell egy kis lazulás is velük.

Senki nem mondta, hogy nem mehettek együtt a haverokkal, vagy te nem mehetsz a pároddal, hogy megismerd a barátaid.

Amennyiben ő úgy gondolja, hogy ti ne bulizzatok együtt a másik haverjaival, úgy ragadj ásót, mert ezt a kapcsolatot máris temetheted.


Akkor kik fognak melléd állni, ha szakítotok? A barátok!


Szóval mondd meg a srácnak nyugodtan, hogy menjen veled, és bemutatod nekik. Aztán ő téged.


Talán nyugodtabb lennél akkor, ha ismernéd azokat a lányokat, összebarátkoznátok. Nekem pl. a legjobb barátnőm egy olyan lány, aki a párom legjobb barátja volt sok-sok évig. Megismertem, beszélgettünk, és tényleg nagyon jó fej. Féltékeny sem vagyok, elvégre a legjobb barátnőnk. :)

2012. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mintha magamat olvasnám...istenem...csak mi már 15 hónapja és sok mindenen átmentünk...csak nekem pánikbetegség helyett szocio és agorafobiám van..mindig mikor jobban vagy,jön egy mélyebb gödör igaz?nagyon nehéz én is tudom,de probálok nem kiakadni meg normálisan elmondani ha valami fáj.. ha gond van irhatsz,próbálok segiteni,emrt tudom milyen érzés.. fontos nem féltékenységi roha mrendezés hanem normálisan elmondani megebszélni érzéseket és akkor távolodás nincs...sokan mondják nincs örök szerelem...akkor tényleg nincs ha két félnek nem ugyanazok a gondolatai,az érzései,viselkedései...de ha érzed hogy szereted,barátod is ő,az akivel lekedet megosztod,rá is vagytok ugy hangolva (tehát nem csak fizikailag mert de helyes) akkor lehet örök...csak le kell győzni mindent,és kommunikációkommunikáció..mi esetünk durvább,abba még spirit is van elég rendesen :/ apujának a zvolt a betegsége,ami nekem felgyujtotta magát és öngyilkos lett,képbe kerültem valahogy meg sokszor jelez velem..megérzem a barátnőmet,álomban ami be is szokott jönni,hangok,volt hogy sms mikor anyujával beszéltem róla,rámjött valami összevesztünk erre házba látta tesója elmenni pár mpre....szóval érdekes..max ird le mit érzel meg hogy,hátha tudok segtieni,mert nekem is nagyon nehéz pedig ő miattam kerüli is fiukat,én meg lányokat csak sokan szeretnének kavarni mindkettönk részéről :/ 18/F
2012. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!