Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha a legjobb fiú haveromnak szüksége van a segítségemre, ugyanakkor a barátomat NEM akarom elveszíteni? HELP

Figyelt kérdés

17 éves leszek, a barátom 16, majdnem 9 hónapja járunk. Egymásnak szó szerint a mindenei vagyunk(pánikbeteg vagyok, Ő az aki éltet). Nos, már a barátom előtt is volt egy legjobb fiú haverom. A barátom féltékeny volt rá,í gy igyekeztem mellőzni a haver öleléseit, stb. Össze is kaptak, de a kedvemért kibékültek.

Beszélgettem a barátommal, hogy féltékeny lenne-e , ha azzal a haveri körrel találkoznék akibe a haver is benne van, és mondta, hogy nem(max hacsak fiúk lennének).

VISZONT: a fiú haveromnak(akinek van kapcsolata) családi problémája akadt....az anyukája közölte, hogy ha 18 lesz kiteszi a házból(a haverom most ősszel lesz 18, és az anyukájának mentális problémái vannak nagyon úgy tűnik).A haverom nagyon kivan, és megkérdeztem, hogy segíthetnék. Mondta, hogy úgy, ha találkozunk és elmesélhetne mindent, én meg bele mentem. A barátom nincs fent, hogy ezt megbeszélhessem vele, de nagyon félek, hogy kifog akadni...elfogom neki mesélni ezt amit itt leírtam, de akkor is félek. Ha Ő találkozna kettesben a legjobb barátnőivel engem megenne a féltékenység akármekkora bajról van szó.....ugyanakkor a havernak szüksége van rám, mert 2-3 éve "szapulja" az anyukája....

Szerintetek mit tegyek, hogy a barátom ne haragudjon meg???


2012. júl. 21. 22:09
 1/8 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Mesélj el neki őszintén mindent. Ha haragudna dologért, akkor is kevésbé, mintha titkolózol, és kiderül.
2012. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Holnap a barátommal is találkozom és mindent szórol szóra elmesélek neki.

Írtam neten neki egy üzenetet amiben leírtam, hogy találkozom a haverral és mindent elmondok majd neki.

A abrátom nem volt fent gépnél azóta de megírtam neki , hogy mostis azért írtam le, hogy tudja. Remélem, nem vesztem el.

2012. júl. 21. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátodnak meg kell értenie, hogy neked is vannak barátaid, akiket nem fogsz cserbenhagyni a párkapcsolatotok miatt. Ha ezt nem fogadja el, akkor el kell gondolkoznod azon, hogy hosszú távon működhet-e a kapcsolatotok.


Nekem is van egy úgynevezett "legjobb barátnőm" és az egykori párjával neki is volt nézeteltérése azon, hogy egy fiúval, mint haverral van jóban. Annyiból speciális az én helyzetem, hogy én semmiképpen sem nyomultam volna a lányra, mivel én a fiúkat szeretem. De a párja akkor is féltékenykedett. Később (nem emiatt) szakítottak.


Szóval szerintem mindenképpen találkozz a legjobb fiú-haveroddal, nagyon nagy szüksége van Rád!!!


23/F

2012. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, köszönöm a válaszodat!:)

Hát, ha választani kellene én a páromat választanám. Régen öngyilkos gondolataim voltak, miatta élek.:)


Jobb esetben nem találkoznék a fiú haverral de így, hogy ekkora a baj mégse hagyhatom cserben mikor számít rám.

2012. júl. 21. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, aki ilyenért megharagszik az totális idióta és járjon inkább egy kaktusszal, de ne egy másik emberrel.

Ha az én barátnőm hisztizne, mert a lánybarátaimmal találkozok, előbb beb*sznék neki egyet, aztán otthagynám, hogy csináljon amit akar...

2012. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Viszont olvastam ilyen kérdéseket, és ott írták, hogy gondoljak bele, hogy fordított esetbe hogy éreznék.....nos, én ott belebolondulnék....ezért is félek. De drukkoljatok!!

2012. júl. 21. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magadra a havert ebben a helyzetben, mert az elképesztő szemétség lenne, és szerintem soha nem bocsátanád meg magadnak. A barátodnak, ha tényleg szeret, meg kell értenie ennyit. De te is gondolkodj el, mi a francért enne meg a féltékenység, ha ő találkozna kettesben egy lány barátjával. Neked szabad, neki nem? Na ugye.
2012. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazad van. Egyrészt pont ezért nem találkoztam a fiú haverokkal, mert nekem is rosszul esne fordított helyzetben....Mostse találkoznék, ha nem kérte volna ezt a haver...viszont igen, szemétség lenne a részemről ezért nem akarom cserben hagyni.

NAgyon remélem, hogy a barátom emiatt nem fújja le a holnapi találkánkat. Nekem Ő az életem, és ha kell bebizonyítom neki.:)

2012. júl. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!