Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem enged bulikba. Mit...

Anya nem enged bulikba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 vagyok és az összes osztálytársam bulikba jár meg minden.

Engem meg azért szidott le mert beszéltem egy buliról vkivel.

Még egyszer sem aluttam ott senkinél és egyszer sem alutt nálam senki.

Én vagyok az osztály legbénább lánya a lányok szerint a fiúk szerint meg a legszebb.


2012. júl. 27. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és nem engednek bulikba.. szóval semmit..
2012. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ameddig az "aludtam" szót úgy írod,hogy "aluttam", addig azt tedd édes gyermekem,hogy behúzod füled-farkad és tanulsz.
2012. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha az utolsó mondatod igaz, akkor nyilván ezért féltenek. Miért muszály buliba járni 15 évesen? Nem érsz rá majd az egyetemista évek alatt? Nem maradsz le semmiről. Ez a baj, ezzel a korosztállyal, hogy egymást húzzák bele a baromságba. Azért nem engednek a szüleid bulizni (szerintem), mert nem akarják, hogy a lányukat leitassák és jól megdugják, aztán ott maradjon terhesen, betegen. Persze ez megtörténhet később is, csak nyilván egy 18-19 éves jobban tud már magára vigyázni, mint egy 15 éves. Na, hát ezért.
2012. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Az nem lehet h te vagy az osztály "legbénábja"(mert szerintem nem) meg a legszebje! Kuldj majadrol 1képet priviben!
2012. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neked hogy csak buliba nem engednek.. Nekem 10kor feküdni kell. De mindig etefonozok szval mindegy mit mondanak .:D
2012. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!