Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás a 19 éves lányomtól...

Nem túlzás a 19 éves lányomtól, hogy 10-12 cm magas cipőt hord (bulikba, templomba. )?

Figyelt kérdés
Elég magas 168 cm, a cipő nem tűsarkú, és összesen van vagy 16 pár ilyen magassarkúja
2012. jún. 7. 16:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
nem
2012. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Mikor hordjon ilyeneket, ha nem 19 évesen? Én is akkor kezdtem, 2-3 év alatt leszoktam róluk :) Rájöttem, h jobb a kényelmes, mint az extrém csinos :) Csak ne hordja templomba, de am' oké. Én még az utcára is gyakran az olyat vettem fel. Bár nekem sose volt 10 centinél nagyobb, ugyanis ahhoz platform is társul, ami sztem csúnya.
2012. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem túlzás, és nem is tesz jót a térdnek.
2012. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha tönkre megy a lába, magától rájön, hogy nem egészséges, de addig csinosnak érzi benne magát, és ez ellen nem tudsz mit tenni. Legfeljebb képeket mutathatsz arról, hogy milyen deformitásokat okoz a magas sarkú cipő.
2012. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem minden korban túlzás és felesleges és egészségtelen még ha jól is néz ki.
2012. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

ha azért csinálja, hogy téged bosszantson, akkor rá se bagózz, majd leszokik róla.

ha azért vesz fel ilyet mert tetszik neki, akkor is leszokik róla, ha majd fáj a lába.

felnőtt, majd a gyógykezelésre is megkeresi a pénzt.

2012. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap is te írtál ki kérdést,hogy a lányod 5e forintból halálra "shoppingolja" magát?

A kérdésedre a válaszom: te vagy túlzás,19 évesen nem azt csinál amit akar? Mikor hordjon ilyen cipőt, 70 évesen? Árt ezzel valakinek saját magán kívül???

2012. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Mióta korhatáros a magassarkú?
2012. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

A cipő mennyiségét tartom soknak, én nem tudnám hol tárolni :D

Majd leszoktatja amúgy a lábfájás, addig pedig hordja csak, ha tetszik neki.

Jár templomba? Dicséretes :)

2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Én is hordtam, de csak olyan 6-7 cm magasat. Én is 168 cm vagyok. Még télen a hóban-jégen is törpe tűsarkú csizmában jártam. Ma 28 évesen, már nem tudnál erre rávenni. Magas sarkút csak alkalomra. Most is szép cipőim vannak, de laposak, kényelmesek, jó anyagúak.
2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!