Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni, ha...

Hogy lehet feldolgozni, ha távolra dob az élet egy nagyon kedves baráttól?

Figyelt kérdés
Itt ahol dolgozom egy boltban van egy másik cég is. Tavaly került hozzájuk ez a lány. Nemrég kilépett, mert nem tudta tovább elviselni az arrogáns főnökét, és más munkahelyre ment. Most már nem lesz itt velem, nem fog lejönni, ha valamiben segítségre szorul, nem fog itt átjárni, amikor megy valahova, nem lesz többé egy-két kedves szavunk egymáshoz, nem kapok tőle több biztatást, szeretetet, lelki vigaszt... Egyszer kikezdtem vele, ő visszautasított, majd jópár feles és sör után nagyon-nagyon bunkó üzeneteket küldtem neki. Másnap reggel elég volt annyit mondanom, hogy bocsánat, ő fél óra múlva jött, és mondta, hogy felejtsük el. Ugyanúgy ment tovább minden, mint előtte. Ha eszembe jut, sírni kezdek 110 kilós, szőrös, 30 éves férfi létemre. Nagyon hiányzik...
2012. júl. 27. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnád felvenni vele a kapcsolatot?
2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha akarjátok,még tudjátok tartani a kapcsolatot telefonon.
2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom a számát és az email címét is, mert megadta.


De ez már nem ugyanaz. Messze lakik, és más körökben mozog, mint én.

2012. júl. 27. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Ha megadta az elérhetőségeit, azt szerintem nem véletlenül tette.

Megérne egy próbát.

Ha nem is tudtok nagyon találkozni a távolság vagy a külön programok miatt, legalább megpróbáltad. Veszteni nem vesztesz semmit. De nyerhetsz egy barátot. Bár te ugye többet is szeretnél tőle...

2012. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most azonnal keresd fel a hölgyeményt a megadott elérhetőségein! GYERÜNK! Ne halogasd!:)

HAJRÁ HAJRÁ :)

2012. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágd le az élet karját, hogy ne dobálózzon.
2012. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, én tudom milyen érzés ez. Egész életemben mikor lett egy jó barátnőm, mindig úgy hozta az élet hogy a családjuk elköltözött messzire. Egy darabig tartottuk a kapcsolatot neten vagy telefonon de végül mindig vége lett a barátságnak hiszen új életük lett. Én nem szeretek megnyílni bárkinek, és rossz hogy az a pár barátom is "elhagyott" főleg mert családom sincs (élnek, de olyan mintha nem...) egy 20éves lány
2012. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!