Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 év közötti, társ és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év közötti, társ és család nélküli férfiak és nők! Mióta vagytok egyedül és miért?

Figyelt kérdés

Mióta?

Miért, tehát mi az oka az egyedüllétnek? Kerestek párt, vagy nem? Ha igen, milyen kapcsolatra vágytok?

Kort és nemet írjatok!


Válaszokat köszönöm és zöld kézzel díjazom!

Zoli, pszichológus tanonc



2012. júl. 27. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

40/nő

3 és fél hónapja vagyok szingli.

A párom egy éves - szerintem és kívülállók számára is - optimális(nak tűnő) kapcsolat után közölte, nem érez ún. "szikrát". Holott a kapcsolat kezdetén és utána is jó ideig úgy viselkedett, h. panasz nem volt rá (jött utánam, kedveskedett, ajándékok).


Én úgy gondolom és szoktam érezni, ha megismerkedek valakivel, nem rajongom körbe (mint a párom tette velem) mindaddig, míg ki nem alakulnak érzelmek.

Ő pedig fordítva viselkedett.


Nálam először nem volt semmilyen "szikra" (ahogy ő fogalmaz), csak később. Nála fordítva.


Ahogy közös ismerősöktől hallottam, eddigi barátnőjeivel is így viselkedett, mint velem. A többi exe már menyasszony és feleségek.


Keresgetek párt. Egyértelműen komoly kapcsolatot keresek, nekem soha nem voltak egyéjszakás kalandjaim.

2012. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

40/F

Három hónapja.

Elváltam, utána volt egy kapcsolatom, ami viharos volt, szenvedélyes, ennek három hónapa vége lett.

Konkrétan nem keresek párt, de nem is zárkózom be. Élem az életem, szerencsés vagyok, mert szeretem a munkám.

Soha ne volt igényem arra, hogy kiszolgáljanak, tehát ez sem hiányzik.

Hogy milyen kapcsolatot szeretnék? Olyat, ami nem veszélyezteti a mindennapjaim szabadságát, érzelmeken alapul, és mellőzi a hatalmi harcokat. Ez nem képzelhető el olyan nővel, aki a "párját" vagy a "másik felét" keresi. Nem vagyok alkalmas arra, hogy kiegészítsek valakit. Hozzám csak lelkiekben egészséges, érzelmi és értelmi intelligenciával bíró, saját egyéniségét megélő partner illik. Ha jön egy ilyen, akkor jön, ha nem, akkor nem. Én boldog vagyok. :)

2012. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

De cukik vagytok 1. és 2. :) Egyforma kor, ugyanannyi ideje egyedül :D

bocsánat, csak nagyon aranyos :)

2012. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kettes :) +-as, igazad van, tényleg érdekes :D
2012. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*3-as-nak szólt, nem +-nak :)
2012. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszolónak (40/F) nagyon egészséges és pozitív az életfelfogása, és a párkapcsolathoz való viszonya. Amikor majd találkozol azzal a nővel, aki hozzád illik, irigylésre méltó kapcsolatotok lesz!
2012. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az első válasza mintha csak az én válaszom lenne. :)

35N

2012. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1-es, 2-es, írjatok már egymásnak, olyan aranyos lenne, ha megismerkednétek!
2012. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2 hónapja vagyok egyedül,és nem tetszik ez az állapot.Viszont új kapcsolatba se tudnék belemenni,úgy érzem.Nagyot csalódtam az exben,olyasmi miatt szakított,ami meg se történt,hihetetlen hogy meg tudta ezt tenni,nagyon haragszom rá. 30/N
2012. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

2#-es! Tényleg írj az 1#-esnek! Tök jó lenne, ha e kérdésem által jönnétek össze, és még be is jönnétek egymásnak! :-))


Válaszokat még küldjetek sokan! Bár lehet errefele inkább családos emberek járnak... De aki nem az, az írjon!

2012. júl. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!