Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szüksége társkeresőr...

Miért van szüksége társkeresőre? Miért teszi ezt folyton velem? Úgy fáj!

Figyelt kérdés
Nagyon jó párkapcsolatban élek. Tényleg szeretjük egymást mindketten jelezzük ha valami nem klappol,hogy tudjunk javítani rajta. Napi rendszerességgel mondja,hogy szeret és hogy milyen dögös vagyok. Viszont felregisztrált valami társkereső jellegű oldalra. Már párszor évvekkel ezelőtt lebukott vele,a legutóbbinál úgy volt,hogy el is hagyom. Randizgattam mással,de annyira könyörgött,hogy megbocsátottam neki. Most újból megtette! Nem értem miért,miért kell ezt csinálnia velem?! Úgy fáj,és megint könyörög,hogy ne hagyjam el. Elegem van ebből,hogy folyton csalódnom kell benne,de szeretem. Adjak még egy esélyt? De már oly sokat adtam neki! 11 éve vagyunk együtt. Ti mit tennétek?

2012. júl. 28. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csalt meg,az igaz,de nekem nem férne bele egy kapcsolatba a társkereső.Mit mond,miért van fenn?
2012. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiváncsiság, ezt mondta.
2012. júl. 28. 08:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az enyém is így kezdte. Közben chatelt, k*rvákat nézett, másokkal találkozgatott.

Nem tisztel, az tuti. Én ott hagytam, tedd te is, hogy olyan férfi legyen az életedben, aki tisztel és tényleg szeret!

2012. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak kiváncsiskodjon tovább ,de nélkülem,egyszer én is biztos megbocsátanám ,de másodszor már nem ,ez megalázó lenne nekem nagyon,és megkérdőjelezné bennem,hogy amit felém mutatt az mennyire öszinte,és kételkednék is ,hogy ha lenne egy lehetöség hűséges maradna e.
2012. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szó szerint k*rvákat nézett, kifejezetten ilyen prosti oldalakat, szóval nem a nőket szólom le, akikkel felvette a kapcsolatot, hisz ők semmit nem tudtak.
2012. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt... Ő csak barátkozik meg kíváncsiskodik...

Barátkozni máshol is lehet, kíváncsi meg ne legyen nőkre, amikor én is ott vagyok..(voltam)

Persze levelezgetett meg találkozgatott mással.

Ebből onnantól kezdve nem kértem tovább...

2012. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nehany hete volt egy nö akinek a 20 eves hazassaga ment tönkre mert az ferje artatlan chataleseböl szerelem lett. Beszelgetni, chatalni mashol is lehet. Ha meg annyira kivancsi ezeket a tarskereöket regisztralas nelkül is lehet nezegetni.

En masodjara nem bocsajtanek meg.


Egyszer a fb-on jartam igy, raklikkeltem egy szivecskere veletlenül, ami automatikusan regisztralt egy tarskeresö oldalra. Tenyleg csak veletlen volt. Viszont a baratom nagyon kiakadt. Akkor hagyott picit alabb a dühe amikor latta hogy nem is leptem be ra es nem valaszoltam semmilyen nekem irt levelre.

Mert miert regisztralnek tarskeresöre ha van tarsam? Ha megcsalni szeretnem arra meg itt a GYK.hu-n is talalnek barmikor valakit.

Egyszerüen nem tisztel es meg buta is.

2012. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát "nagyon jó párkapcsolat" nem lehet, ha valami ennyire hiányzik neki. Bizonyára az izgalom, a változatosság, hogy férfinak nézik, csodálják, hízelegnek az egójának.


Regisztrálj oda te is, és nézd meg, mit szól hozzá.

Akár álnéven elkezdhetsz levelezni vele, megtudod, valójában mit keres ott.

2012. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ez minden, csak nem "nagyon jó párkapcsolat".

Amúgy ja regelj te is, kiváncsi lennék, ő is így tűrné ezt.

2012. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kapcsolatban éltek, közben te meg szenvedsz mellette?? Társkeresőzik, tehát másra van szüksége és akkor ez egy nagyon jó kapcsolat??

Ne légy vak!!

Figyelj itt van az én történetem, remélem tanulsz belőle, és lépsz, mielőtt még nagyobb h.lyét csinálsz magadból. Volt egy párom akivel éveket együtt voltunk, én is azt hittem nagyon jó a kapcsolat, csak azért mert kedves volt meg mindennap elmondta hogy szeret. A családom , barátaim mondták, hogy nem szimpatikus nekik az illető, de inkább a párom felé húztam, szép lassan kizártam mindenkit az életemből. Csak ő volt nekem, ő lett a legjobb barátom is, mindenem. Már eleve ez se jó, de nem tudtam akkor még ezt. Neki egy hobbija volt a számítógép, úgy voltam vele, hogy csak csinálja, nem foglalkoztam ezzel, úgy tudtam valami online játékot játszik... Viszont egyre töbet ült a gép előtt, ha programokat szervztem azt is visszamondta, csetelgetett (azt mondta haverok, meg igy tartja a kapcsolatot...). Végül már alig csináltunk valamit, mert a számítógép mindennél előbbre való volt... Aztán elém állt azzal, hogy szünetet akar tartani. Teljesen összetörtem de elengedtem őt...Különmentünk, nem is kerestük egymást. Ezután regisztráltam fel facebookra, ahol persze megtaláltam az ő adatlapját is. Kiderült, hogy kapcsolatban van, ráadásul már több mint fél éve, úgy hogy én a szakításunk után két héttel regisztráltam arra az oldalra. Tehát a kapcsolatunk alatt volt neki már valakije. A szóban forgó lány ráadásul 90 kilométerre lakik, egy olyan városban ahová az exemnek nincsen kötődési pontja, tehát egyértelmű hogy az interneten kellett megismerkedniük... Ezután én is rájöttem, hogy tovább kell lépni, új férfiakkal kell megismerkednem stb... Viszont mivel nem nagyon volt baráti, ismeretségi köröm, így jött képbe nálam is az internet. Kb. 5 társkereső oldalra regisztráltam, és ami a legmegalázóbb, hogy ebből 4 oldalon, ahol beállítottam a keresőt a kért "paraméterekre" megjelent az exem adatlapja, mint aktív felhasználó, aki ráadásul évek óta fent van....


Ne hagyd megalázni magad, keress olyat, aki megbecsül. Azt mondja dögös vagy és szeret? Csak áltat téged. Ha szeretne nem tenne olyat, amivel megbánt, megaláz.

2012. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!