Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lépeget be társkeresőre?

Miért lépeget be társkeresőre?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, másfél hete találkozgatunk is, folyton beszélünk, mindketten tudjuk hogy ebből lesz valami. De fenn van egy társkereső oldalon, és látom hogy belépeget. Vajon miért? Nem tetszem neki eléggé?
2012. júl. 20. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
mert semmi sincs még köztetek. majd ha 3-4 hónap JÁRÁS-nem ismerkedés!-után is belépeget,akkor kérdezz rá.addig nincs hozzá közöd.
2012. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Khm... ahhoz, hogy lásd, hogy belépeget, neked is be kell lépned, nemdebár? Te pl. miért lépegetsz be?
2012. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát csak h megnézze a pasi belépeget-e! ami már full gáz h másfél hét semmi után már nyomoz utána. sok sikert eme szép kapcsolathoz!
2012. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

én tényleg csak azért, hogy megnézzem ő milyen sűrűn lép be:) de ő nem tudja hogy fenn vagyok.nem raktam képet se meg semmi.

Csak én tényleg úgy érzem, hogy valami különleges van köztünk, de akkor ő ezek szerint nem.

Akkor nem parázzak erre rá?

2012. júl. 20. 16:13
 5/13 A kérdező kommentje:
lehet tényleg gáz vagyok...csak kicsit sok negatív élmény ért az utóbbi időben, ez van
2012. júl. 20. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Még nem biztos benne, hogy te vagy az igazi.

Azt pedig nem tudhatod, hogy ő mit gondol. Egyáltalán nem biztos, hogy ő is azt érzi, ebből lesz valami.

2012. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel lehet, hogy ő is azért lép be, mert megnézi, hogy te mikor lépsz be.
2012. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
másfél hét még semmi! vedd lazábban mert ez se fog összejönni ha ennyire görcsös vagy
2012. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet levelezget valakivel
2012. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert ló helyett szamár vagy.
2012. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!