Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnál, ha a párodtól...

Mit szolnál, ha a párodtól olyan karkötőt kapnál, ami nem tetszik?

Figyelt kérdés

Egy ideje azért együtt vagyunk már a párommal, így azt hittem elvárható lenne, hogy ismerje ennyire az ízlésemet. Szülinapomra kaptam egy karkötőt (inkább mármár karperecet) hatalmas színes kövekkel. Tipikusan olyan, ami egy ilyen tipitopi plázacicához illene, de hozzám egyáltalán nem. Nem tetszik és nincs is mihez felhúznom. :( Nincsenek ilyen karkötőim és nem véletlen!

Részben nagyon kellemetlenül érzem magamat, mert még is hogy reagáljam le? Boldognak kéne lennem... De másrészről ott van bennem az elkeseredés, hogy ennyire nem ismer ezek szerint a párom. :(



2012. júl. 28. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem szólnék semmit.Nem várható el szerintem hogy kitalálja melyik tetszene neked,meglepetést akart ,értékeld,ne elégedetlenkedj.
2012. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha arany, akkor vedd úgy, hogy tőke-befektetés.

Ha nem arany, akkor egy alkalommal mondd neki, na most elmegyek, és gombhoz veszek kabátot = a karkötőhöz stílusában illő ruhákat, csizmákat, stb. mert addig nem fogod tudni használni amit tőle kaptál.

2012. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Már jártam így, és inkább nem szóltam semmit, de hordtam. Egy idő után megszerettem, azért mert a páromtól kaptam és nem azt láttam hogy milyen az ajándék, hanem hogy kitől van.
2012. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk ugyan ez volt, csak karácsonyra és én gyógypapucsot kaptam.. Így őszintén teljes elkeseredés...

Már csak 4 hetem volt a szülésig, bele se ment a lábam, ráadásul ronda színe volt és még kényelmetlen is..

Próbáltam örülni, de nem hordom, nem szeretem.:( Teljesen más az ízlésünk, de azért próbáltam örülni, néha felveszem..

2012. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is próbálok örülni, de lett volna csomó dolog, amire szükségem lett volna, szerettem volna és ezt ő is tudta. Ehelyett kapok egy karkötőt, amit valószínű az életben nem veszek fel, max nagy ritkán, hogy ne érezze, hogy egyáltalán nem tetszik. Természetesen értékelem, hogy egyáltalán gondolt a szülinapomra, de azzal szemben, hogy én kihallottam az utóbbi hónapok beszélgetéseiből hogy mit szeretne, mire van szüksége és ilyen tárgyat is kapott, ő látszólag elég jól elengedett a füle mellett mindent. :( Én emiatt vagyok szomorú leginkább. Nem az a hülye karkötő a lényeg, hanem hogy baromira nem figyelt rám a párom. :(

Azért megnyugtat, hogy más kapcsolatokban is vannak ilyen mellé nyúlások!

2012. júl. 28. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Hagyd el valahol. Aztán keressed jó erősen. És mond meg a srácnak, hogy megkéred, többet ilyen drága gyönyörűséget ne vegyen neked, mert te nem tudsz rá vigyázni.
2012. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most én leszek a gonosz hálátlan barátnő, de én amikor olyan táskát kaptam, ami nagyon nem én voltam, megmondtam, hogy nagyon szép, de nem az én stílusom, és ketten elmentünk a boltba becserélni egy másikra. A barátom megértette, és azt mondta, örül, hogy mostmár olyan táskám van, amit szívesen hordok, mert mégiscsak így van értelme az ajándékának. Én pedig nagyon megköszöntem, hogy gondolt rám. Fordított esetben pedig én is megérteném, ha be szeretné cseréltetni, ami neki nem tetszik.

25N

2012. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem szólnék, most szerencsétlen főleg ilyen dolgokba honnan tudja? Néha felvenném amikor találkozunk, hogy lássa hogy hordom nem lesz tőle semmi bajod. Nem kell túlreagálni.
2012. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

A 25 éves nővel/lánnyal értek egyet. Ha valami nem tetszik, de nem szólsz, akkor előfordul újra. Inkább egyszer legyél kíméletlenebb és bunkóbb talán, minthogy olyasvalamiket kapj, amire se szükséged, vagy ha van, akkor sem kell az.


A lényeg, hogy fejezd ki a háládat és a figyelmét is értékeld, de mondd is meg neki, hogy ez most melléfogás volt, megesik, semmi baj nincs belőle, de inkább cseréljétek ki. Akinek van esze, megérti és nem sértődik meg. Most szerintem ő is azt akarja hogy amit vett, azt használd is, ne csak álljon valahol porosodva.


Kérdező, szerintem így kellene tenned, én így tennék.


21/L

2012. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
valszeg pont azért kaptál ilyet mert szeretné ha másképp öltözködnél,nem azért mert nem tudja h mit szeretsz. neki ebben jobban tetszenél mint abban amiket hordasz. nem megsértődni kell,hanem elgondolkodni! veled még sosem fordult elő h valamelyik párodnak vettél pl egy piros pólót,mert csak feketét hord és untad és szeretetted volna másban látni? na ugye!
2012. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!