Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnál, ha a párodtól...

Mit szolnál, ha a párodtól olyan karkötőt kapnál, ami nem tetszik?

Figyelt kérdés

Egy ideje azért együtt vagyunk már a párommal, így azt hittem elvárható lenne, hogy ismerje ennyire az ízlésemet. Szülinapomra kaptam egy karkötőt (inkább mármár karperecet) hatalmas színes kövekkel. Tipikusan olyan, ami egy ilyen tipitopi plázacicához illene, de hozzám egyáltalán nem. Nem tetszik és nincs is mihez felhúznom. :( Nincsenek ilyen karkötőim és nem véletlen!

Részben nagyon kellemetlenül érzem magamat, mert még is hogy reagáljam le? Boldognak kéne lennem... De másrészről ott van bennem az elkeseredés, hogy ennyire nem ismer ezek szerint a párom. :(



2012. júl. 28. 12:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Együtt járunk vásárolni neki is nekem is, tehát ott van esélye lebeszélni ruhadarabokról és őszintén el is szokta mondani, ha neki valami nem tetszik, ahogy én is elszoktam mondani, hiszen egymásnak akarunk tetszeni, nem másnak. Szóval ezt a lehetőséget elvetem! :) Amúgy is elég buta ötlet lenne pont így rávenni hogy öltözködjek máshogy.
2012. aug. 8. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!