Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa 2 nap alatt annyit keres,...

Apa 2 nap alatt annyit keres, mint más 1 hónapban, mégis sajnálja tőlem a pénzt! Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátom fizeti a fogamzásgátlómat is, mert én semmi zsebpénzt nem kapok. Ha megyek valahova, és kérnék 500 ft-ot, akkor sem kapok. Még az ásványvizet is a barátom fizeti, ha nagyon szomjas vagyok már..

2, legfeljebb 4 nap alatt megkeres 100.000 ft-ot, és mégis ilyen! Mindent sajnál tőlem, ha mégis kapok pénzt ezt hallgatom egy jó ideig, nem is merek már kérni.


Szóval visszatérve a fogamzásgátlóra, annyira rossz érzés, hogy a barátom fizeti az egészet, mikor rossz anyagi helyzetben van, azén apám meg simán megkeresi a milliókat egy hónapban, és én mégse tudok belefizetni...


Anya is utálja a pénz miatt apát (el akar válni már tőle), az utóbbi 5 évben lett ilyen, nyaralni sem megyünk, mert "pénzpazarlás". Félre ne értsétek, nem érdekel a nyaralás, nem erről van szó.


Mit tegyek? Annyira gáz, hogy ennyit keres, én meg évek óta egy pólót sem tudtam venni magamnak..


16/L


2012. júl. 28. 12:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
46%
Bakker ismét egy tini, akit k*rogatnak... :-/
2012. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozzá.
2012. júl. 28. 12:47
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Akkor minek ki ha semmi köze hozzá?
2012. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%
*írod
2012. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%

Biztosra tudod, hogy ennyit keres?

Ülj le vele beszélni, hogy legalább valami kis minimális összeget adjon zsebpénzként. Esetleg anyukád kérjen tőle valamire (pl. kajára), aztán adja neked. Járj boltba, tartsd meg a visszajárót.

16 évesen viszont már te is dolgozhatsz.

Én szintén rossz anyagi helyzetben voltam/vagyok. Barátom vetette fel a fogamzásgátló témát 3 éve, mire mondtam neki, hogy nekem nem valószínű, hogy bármikor is lesz arra költhető pénzem, hogy a teljes összeget kifizessem. Teljes egészében magára vállalta a kifizetését, mert dolgozott. Azóta akárhányszor megvenném, vagy csak belefizetnék, nem fogadja el, mondván megígérte, hogy nekem sose kell erre költeni. Szóval, ti nem tudom miért tértetek át a fogamzásgátlóra, ha nehezen tudjátok fizetni.

20/l

2012. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

Itt a nyár, lehetne dolgozni egy kicsit!

Hidd el, a barátod szívesen fizeti a fogamzásgátlót!

2012. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mi a fenét csinál ennyi pénzzel, ha se zsebpénz, se nyaralás? Tapétáz vele?! Nem tudom mit lehet tenni az ilyesmivel, nem értem az ilyen embereket. Először azt gondoltam, hogy talán azt akarja, hogy tanulj meg te is pénzt keresni, de ha a nyaralás is pénzpazarlás,akkor nem tudom.
2012. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%
Ez van,keress pénzt valahol.
2012. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Azért írtam, mert nagyon bánt a fogamzásgátlós dolog.


Biztos, hogy ennyit keres.


Elrakja a ház egyik páncélszekrényébe, és ennyi.


Dolgozni nem enged, mert "fiatal vagyok, szórakozzak,ne pedig dolgozzak". Egyszer elmentem diákmelózni, de rájött, és akkor lett egy jóó nagy veszekedés..

2012. júl. 28. 12:58
 10/38 anonim ***** válasza:
75%
Na jó, ilyen ember nincs is! Pénzt nem ad, de nem enged dolgozni?
2012. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!