Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem megoldás, de...

Tudom, hogy nem megoldás, de mégis úgy érzem, az öngyilkosság lenne a megoldás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Matekból bukásra állok. Anyámék sárga földig lehordtak. Különtanároz is járok, mégis két egyeseim vannak.


Nagyanyám is azzal jött, hogy 'becsüljem meg' anyámékat, hogy fizetik a külön tanárt,satöbbi, de nem tehetek róla, hogy egyest írtam.


Hallottam, hogy anyám mondta, hogy nem fogja még két évig ezt idegekkel bírni (csak matekból állok bukásra, magatartásbeli problémáim nincsenek), apám meg azt hajtja, hogy nem fogom bírni a gimit.


16L


2010. dec. 17. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%

Szard már le:D én is bukásra állok matekbólxD hadd cseszegessenek egyszer úgyis megunják. közben meg próbálj javítani valahogy. félévi bukás meg amúgy se számít. ilyen hülyeségért eldobni az életet nem érdemes. egy életed van ez mindig jusson eszedbe!

16/L

2010. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Cory Rose ***** válasza:

Egyszer én is megbuktam. És akkor mi van? Nem állt meg a világ, azóta belehúztam és már nincsenek gondjaim a matekkal se. A szüleid kicsit idegbajosabbak az átlagnál, nem foglalkoznék velük.

Egyébként meg ki tehetne róla hogy egyest írtál?

2010. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Sajnos ennyire nem értem a matekot. Hiába figyelek matekon (direkt egyedül is ülök), próbálok gyakorolni,külön tanár, de semmi.
2010. dec. 17. 17:32
 4/23 anonim ***** válasza:
esetleg kérd meg az egyik osztálytársadat, hátha érthetőbben el tudná magyarázni
2010. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Azért az a különtanár sem áll a helyzet magaslatán. Ha nem is tud 5-ös matekost varázsolni belőled, azért legalább annyit megtehetne az óradíjáért, hogy a jegyeid görbüljenek...
2010. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Osztálytársaimtól nem szívesen kérek segítséget.
2010. dec. 17. 17:36
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Te bolond vagy?ezért öngyilkos akarsz lenni mert nem érted a matekot?Azt hittem,hogy meghalt valakid,vagy elárverezték a házad a fejed fölül a gyerekeiddel meg az utcán vagy....de egy matematikai problámával?Szólj a szüleidnek,hogy ne erőltessék mert nem megy,ha megfeszülsz sem.Avval.hogy gyötörnek nem leszel matematikus.
2010. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
talán az alapokkal van a baj... nekem azzal van/volt... de ezért lükeség meghalni.
2010. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik, hogy anyám családja sem jó matekos, apámé sem, úgyhogy nem tudom mi a bajuk, de mégis erősködnek...
2010. dec. 17. 17:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj! Fogod bírni a gimit. Én is világéletemben bukdácsoltam matekból, nyáron pótvizsgáztam gimiben kétszer is, de a kettest összehoztam. Vannak olyanok, akiknek nincs érzékük hozzá, el kell fogadni, nem olyan mércét állítani, ami csak kudarcélményhez vezet! Senki nem fogja nézni soha a matek eredményeid (a szüleiden kívül), és gondolom nem reál irányban szeretnél továbbtanulni gimi után sem. Egy dolgod van: a kettesekért vért izzadni, ha kell, össze tudod hozni. Én is egyetemre járok ma, teljesen humán szakra, és sikerélményem van benne, nincs egy matek órám sem gimi óta. Te is csak idáig bírd ki! Ne görcsölj.
2010. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!