Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted felháborító?

Szerinted felháborító?

Figyelt kérdés

A férjem tojás kereskedéssel foglalkozik.Van egy nagy telepe ahol tyúkjai vannak rengeteg.


A lényeg.:


A nagymamám megkért hogy menjek be hirdetést feladni a sz.infóhoz,hetente megjelenik.A férjem bent volt a városban és együtt beszaladtam.De előtte direkt nem mondtam neki.Kijöttem és kérdezgette minek voltam bent.Végül csak elmondtam.A Nagymamám 25db naposcsibét hirdettet meg,darabszámot nem írtam a hirdetésbe.Szóval tegnap megjelent a hirdetés ma a férjem felhívta,hogy neki kellene.De a nagyim mondta neki hogy pontosan úgy írom ahogyan a nagyim mondta hogy értsétek(Hát nem tudom mennyi kőne). A férjem mondta neki hogy 300db.A nagyim mondta hogy hát 25 volt de elkeltek még tegnap,de most 5db hamarosan kikel.És most ezen poénkodik és nekem rosszul esik.Ő nagyon nem jár a nagyimhoz,de azt mondja szóljon ha kiscsirke kell add neki,ne bohóckodjon.Ki vagyok rá akadva még sosem viselkedett ennyire bunkón.


2012. júl. 28. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit túlreagálod! Miért nem mondtad el a férjednek, hogy a nagyid mire kért és hogy az az ő hirdetése? Ebben te is legalább annyira hunyó vagy, szóval nem gondolom, hogy ezen annyira meg kéne sértődni!
2012. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a férjem tudta hogy a nagyim hirdetése.Azért hívta fel.Neki nem kell naposcsibe.Nem tudom pontosan de most is több ezer darab van neki,de lehet hogy keveset is mondok.Ő arra mondta,hogyha a nagyimnak kell naposcsibe akkor majd ő add neki,ne bohóckodjon hogy 5db hirdet.
2012. júl. 28. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

A hirdetésben 25 csibe szerepelt. Akkor a férjed minek akart 300-at?

Ti a férjeddel nem kommunikáltok? Nem beszéltétek meg, hogy ő mennyi csibét akar? Ezt akkor tudtad meg, amikor mát telefonált?

Áhhh, a falusiak olyan buták!

2012. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjeddel most fut a szekér. Nagyidnak meg jól jön az a kis plusz, amit a csirkékért kap. Ha a telefonbeszélgetés vége az lett volna, hogy a férjed megbeszéli nagyiddal, hogy ő (a menő vállalkozó) mindig átveszi a mamitól a kis 25 csirkéjét (ezzel burkoltan segíti, hisz nincs rá szüksége), akkor jó fej hapsinak tartanám. Így meg kicsit nagyon majomkodás amit csinál.
2012. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 wartburg353s ***** válasza:
100%
Válaszolók, szerintem félreértitek! A férj csak poénból hívta föl a nénit, mert egy jót akart röhögni, úgy látszik ilyen primitív a humorérzéke. Direkt mondott 300-at, tudta, hogy csak pár darab van. A néni tájszólásán poénkodik. Úgy látszik, nem tetszik neki, hogy a nagymama csibéket keltet, ahelyett, hogy tőle kérne pár kiscsibét. Nagyon menőnek érzi magát szerintem a többszáz tyúkjával, míg a néni arra vár, hogy 5 kiscsibe kikeljen. Gondolom, a fiatalasszony azért nem akarta elmondani a férjének a hirdetést, hogy az ilyen poénokat megelőzze.
2012. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha már butaságról beszélünk kezdjük nálad.


Ezt Írtam a kiírásban.:A Nagymamám 25db naposcsibét hirdettet meg,darabszámot nem írtam a hirdetésbe.


Igen,az utolsó hozzá szólónak igazat adok.Én is elmagyaráztam neki hogy a nagyimnak 45ezer kb a nyugdíja és jól jött neki az 5ezer forint is.És én szoktam neki bevásárolni is de azért még egy rossz szót sem szólt.Szóval nem értem ezt a viselkedését.Én tudom hogy ő hogy kezdte ő is kicsiben és mondtam neki ne felejtse el.Ekkor visszább vett.

2012. júl. 28. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

mondjuk, ha vesszővel elválasztanád a tagmondatokat, és használnál szóközt, akkor könnyebben lehetne olvasni.

Ez egy nagy maszlag.

"De a nagyim mondta neki hogy pontosan úgy írom ahogyan a nagyim mondta hogy értsétek"

No comment

2012. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem,te azt sem érteted.Rendben van.Köszi hogy itt vagy.
2012. júl. 28. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes, hogy ketten azért megértettük, mit akart mondani, kérdezni. Tudod, ha neked alázgatnák egy szerettedet, lehet, hogy te sem látnál az idegtől. Persze, csak ha van neked olyanod.
2012. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3!!! miaz hogy a falusiak olyan buták?képzeld én is falunk lakom,szüleim nagyon inteligens,okos emberek..lehet hogy a munkájuk "hétköznapi"de hidd el vannak olyan okos,szorgalmas emberek mint a nagyobb szellemi tevékenységet igénylő dolgozók(régen nem mindenkinek a tovább tanulás volt a fontos,hanem hogy minnél hamarabb talpraálljanak,munkájuk legyen)2 testvérem kitűnőek, én a megye legjobb iskolájába nyertem felvételt.
2012. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!