Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unom hogy a hugom folyton...

Unom hogy a hugom folyton felvág, nemrég óta a magasságommalkezdett piszkálni, mert ő a "nagyobb nálam". Mit tegyek, mindent én sem fogok tolerálni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2012. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát mit csináljak, nagyon rosszulesik ez a fajta lenézés, így is utálom a külsőm.
2012. júl. 29. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítsd le.
2012. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Keress valamit, amiben te jó vagy, és időd jelentős részét arra fordítsd, hogy mégjobb legyél abban, amiben amúgy is jó vagy. Ha ilyen nincs, akkor járj utána, mihez lenne kedved, és feküdj rá arra a dologra. Csak néhány tippet írok. Kezdj el néptáncolni, dzsúdózni, sakkozni, íjjászkodni, lovagolni. Tanulj meg jól csocsózni, billiárdozni, vagy tanulj meg valamilyen nyelvet. Lényeg, hogy legyen a kezedben egy adu, hogy te abban jó vagy. Akkor nehezebb lesz téged támadni, és könnyebben fogsz védekezni.
2012. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj meg felnőtt módjára túllépni a gyerekes civódásokon, és akkor majd megunja ő is.
2012. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, az én húgom is ilyen. Én dagadt vagyok, csúnya az arcom stb. Nem tudom miért szekál ezzel... de ha visszavágok, hogy neki meg nincs melle, akkor bőg, és megy anyuhoz. Néha nagyon felpofoznám. De szeretem, mert a tesóm, és jobb napjain nagyon jól el tudunk lenni.
2012. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha a magasságoddal szekál mondd, hogy te legalább nem vagy magasabb az összes fiúnál.
2012. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 renji7575 ***** válasza:
39%

A magasságoddal szekál?:D

Mond neki hogy téged legalább nemtévesztenek össze egy yetivel:D

figyelj.. ha hugodnak nagy a lába akkor azzal szekáld..

ha főz valamit akkor azzal szekáld..

vágj vissza.

ha nemtudtok meglenni együtt akkor éreztesd vele hogy milyen amit veled művel..

A bosszú tán nem old meg semmit de tapasztalataim szerint nagyon jo feszültség levezetés.

ha főz valamit akkor mond neki ezt: "jaj megin mivel fog mérhezni" meg egyébb..

avagy inkább öldeld át..

ha kérdezi mit csinálsz akkor mond neki hogy jo egy yetit ölelgetni.. vagy valami xD

nekem nem volt hugom..

de általánosba még nagyon sok lánnyal összetűzésbe kerültem..

sokat görénykedtem velük de megérte:DD

de ha b@sztat mond neki: valami nem tetszik hústorony?

sok sikert:D*_-

2012. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!