Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyereknek meg kell tudnia...

Egy gyereknek meg kell tudnia nagyobb korában, hogy az anyja valójában milyen?

Figyelt kérdés
Adott egy gyerek, 4 éves, csak azért lett, mert az anyukája így akart pasit fogni, de miután ez nem jött össze, az anyja csak akkor foglalkozik vele, ha olyan kedve van, amúgy a nagymama és apuka vigyáz rá, szóval 3 otthona van, ahol mindig 1-2 napot van, aztán megy a következőhöz. Apuka nem tudja magához venni, mert anyuka nem mond le, de azon van, hogy ő nevelhesse. Anyuka ír egy blogot a gyerekről, illetve arról, hogy hogy elbántak vele, és mindenki sajnálja őt, közben meg nagyívben le..ja a gyerekét. Mikor kell elmondani majd a gyereknek, hogy neki azért nincsenek együtt a szülei, mert soha nem voltak egymásnak valók, meg csak rákérdez, hogy akkor miért vállaltak gyereket, amire mit mond az ember, hogy hát nem is akarták? Mert apuka a hölgytől sosem akart, a hölgy meg az életben sosem akart, de csak ez volt mint megoldás... Mert egyszer elolvassa majd anyuka blogját, és csak rájön hogy a szeretett apuka, az új családdal amit biztosított neki, nem is olyan gonosz, mint leírva van.
2012. júl. 26. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgot nem kell elmondani az embernek ahhoz,hogy rájöjjön.Ha felnő,úgyis megtudja,és levonja majd a következtetéseket.Szerintem ebbe egy kívülállónak nem kell belerondítani.Nem az anyuka,hanem a gyerek miatt.Neki fontos a kötődés,és a biztonság.Az,hogy kitől kapja ezt most meg,részletkérdés.Ha te az apa vagy,akkor vegyél részt az életében,és támogasd a lelki fejlődését,ha kívülálló vagy,akkor a fentiek érvényesek.
2012. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Hát nagy korában beszélgethetsz vele ilyesmiről ha akarsz, de feltételezem senkinek sem esne jól, ha kiderülne, hogy a kutya sem kívánta. Kortól függetlenül. Inkább, azzal foglalkozz, hogy hozzád kerülhessen, vagy minél több időt legyen nálad. Sajnálom azt a gyereket.


Amúgy egy gyerekcsináláshoz mindig két ember kell. Ne haragudj, de én ilyen esetben a férfit sem tudom sajnálni, sőt, mert azért csak megdugta azt a nőt. Én sosem értettem, hogy tudnak szakítás előtt teherbe esni a nők, hiszen ha valakivel a tököm kivan, a legkevésbé sem akarok vele szexelni. A pasik valahogy mégis megdugják az utálatos házisárkányt, csak még egyszer utoljára...

2012. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Mikor kell elmondani majd a gyereknek, hogy neki azért nincsenek együtt a szülei, mert soha nem voltak egymásnak valók, meg csak rákérdez, hogy akkor miért vállaltak gyereket, amire mit mond az ember, hogy hát nem is akarták?


Soha, legalábbis nem neked. Nem illik beleavatkozni az ilyen ügyekbe. Egy gyereknek az édesanyja az az édesanyja, akármilyen is, ha ilyeneket mondanának neki az összezavarná csak. Nem is hallottam még ilyenről, hogy veszi ehhez bárki a bátorságot...


Mert apuka a hölgytől sosem akart... akkor kérdem én miért nem húzott egy gumit?

2012. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt a szakítás előtti dolgot én is így gondolom. Itt ami volt, hogy ez nem egy komoly kapcsolat volt, egy laza dolog, ahol a felek megbeszélték, hogy sosem lesz gyerekük együtt, a hölgy pedig esküdözött, hogy utálja őket, neki sose kéne, ezek után történt a bejelentés. De itt nem ez a lényeg, hanem hogy majd apuka egyszer elmondja-e hogy ezekután, azért ő helyt állt rendesen, nem úgy mint anyuka, aki csak fényezteti magát, főleg idegenekkel, akiknek hazudozik.
2012. júl. 26. 13:47
 5/17 A kérdező kommentje:
egyébként anyuka beszélte rá, hogy álljanak át tablettára, mert ő megbízható...
2012. júl. 26. 13:49
 6/17 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy a gyerek nem hülye, és később vágni fogja, mi a helyzet. Ha mégsem...nos akkor mégiscsak buta.
2012. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen apuka majd egyszer elmondj, ha a gyerek megkérdezi.

De egy gyerek instabil lelkivilágára rárontani ilyennel, nagyon aljas dolog, ami nyilván arra szolgál, hogy az apát védje vagy fényezze.... az anya ellen fordítást, gyűlöletkeltést továbbra is mellőzném.

2012. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Mi ez, hogy nem akarták?

Ha nem akarnak gyereket, védekeznek. Ha nem, a pasi csinálta fel a nőt, szóval nem a nőt kell okolni, egyedül.

2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem az apja vagy, akkor nagyszülő. Hanem, akkor oda ne állíts ilyenekkel a gyerekhez, majd a SZÜLEI elmondják, ha akarják.
2012. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És te kivagy a törtéentben,mi a csoda közöd van hozzá??!Miert akarod azt a szerencsetlen kisgyereket ilyenekkel bombazni?? Szerinted mit csinalsz a kis lelkével ha elkezded neki ecsetelni hogy ő "csak" azért lett mert anyuka igy akarta megfogni apukat? Csaknem te vagy az uj baratnő,pfffffffffff
2012. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!