Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennéd ezt egy olyan...

Megtennéd ezt egy olyan családtagodért, akivel nem tartod a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ez csak egy elméleti kérdés lesz,és nem kérek olyan válaszokat,hogy én milyen hülyeségeken szoktam gondolkozni :)

Szóval arra lennék kíváncsi,hogy ha egy olyan rokonod,akivel nem tartod a kapcsolatot,megkérne rá,hogy add neki az egyik veséd,megtennéd? Tudom jól,hogy vizsgálatokon kell átesni stb. így ilyen választ se kérek.


2012. júl. 29. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2012. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném meg, mert van két gyerekem, és miután nem tudni, mit hoz az élet, nekik "tartogatnám".
2012. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
nem.
2012. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Van rá esély, hogy igent mondanék. De ez közel sem biztos, de egyből biztosan nem mondanék nemet, előtte hosszasan elgondolkodnék és helyzettől függően lehet, hogy igent mondanék, de lehet, hogy nemet.
2012. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, megvan az oka, hogy nem tartom velük a kapcsolatot.
2012. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Elgondolkodnék, de nagyobb esély van a nemre. Kellhet olyannak, akit szeretek. Az életem és életminőségem is megváltozna ezáltal. Nagyon komolyan mérlegelnék. Lenne olyan, akin nem gondolkodnék, de távoli rokon, csak azért, mert rokonnak született, nem élvez elsőbbséget. Szerintem nem.
2012. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel nem tartom a kapcsolatot, annak jó oka kell hogy legyen, ergo az a bizonyos személy nem olyan fontos számomra. Ebből adódik, hogy inkább a számomra fontosaknak tartogatnám a szerveimet, ki tudja, hogy mikor lehet rá szükségük, bár ne legyen rá szükség soha.


Aki nem fontos számomra, amiatt nem fogom a saját egészségi állapotomat kockára tenni.

2012. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.Még annak sem,akivel tartom,mert ab a vércsoportom és hülyén jönne ki.
2012. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!