Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak ezek után...

Hogyan álljak ezek után apukám nőjéhez?

Figyelt kérdés

A szüleim jópár éve elváltak. Mióta elváltak, apukám belevetette magát a csajozásba, és érthetetlen módon rengeteg nálam 5-6 évvel idősebb csajt összeszedett már. Jóképű, és okos, de iszik, és ezt nehezen lehet elviselni.

Most talált magának egy lányt, akiről állítja, hogy nem szereti, de egyelőre még nem csalta meg, ami magában már elég nagy dolog, ugyanis eddig mindig 2-3-4 lányt fűzögetett egyszerre. Hozzátenném, hogy mindegyik lány tudott a másikról, mégis vele maradtak...

Na, a lényeg, hogy ez a csaj halál féltékeny rám, mert én vagyok "apukám szeme fénye" (megjegyzem, a válás után csak én álltam mellette, annyira idióta volt, senki nem bírta elviselni), és folyamatosan próbál befeketíteni. Nem csak engem, hanem a húgomat, meg anyukámat is. Ha mondjuk van egy közösségi oldalon egy fotó, amin a tesóm, meg anyukám új párja van, akkor azt rögtön küldi tovább apukámnak, hogy jaj, nézze, mit művelnek a kicsi lányai... ilyenkor jön a sértődés "őt jobban szeretitek" ivás, gyerektartás nem fizetése, mondván, hogy "az új apuka majd fizet".

Már ott tartok, hogy ha meglátnám az utcán, leköpném, szánalmasan viselkedik. Szerintetek ha majd a későbbiekben bemutatja, mert mondjuk rájön, hogy ő élete új szerelme, akkor én mit csináljak vele? Nem biztos, hogy tudnék jó képet vágni a dologhoz, de természetesen nem süllyednék az ő szintjére, én apunak akarok jót, és hát ha őt szereti, lelke rajta. Szemét dolog lenne, ha mondjuk arra kérném, hogy ha találkozunk, akkor ő ne legyen ott?

Mert ugye anyukám párjával örömmel találkozom, nagyon jó ember, soha egy rossz szót nem szólt apukámra, pedig az még jogos is lenne, nagyon rossz hírét keltette régen féltékenységből.


2012. júl. 29. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy 17 éves vagyok, tehát a "barátnők" nagykorúak már. A legfiatalabb eddig 20, a legidősebb meg 27 volt, tehát ilyen skálán mozognak:))
2012. júl. 29. 14:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismered azt a közmondást," AMILYEN AZ ADJON ISTEN,OLYAN A FOGADD ISTEN"?

Ha igen akkor alkalmazd.

2012. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van, és hidd el, csúnyán ki tudnék cseszni a csajjal. Csak nem akarom apukám megbántani.
2012. júl. 29. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!