Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam nem engedi hogy a...

Anyukam nem engedi hogy a barataim feljojenek hozzam, apukam miatt, hogyan gyozhetnem meg?

Figyelt kérdés

Az apukam alkoholista miota csak az eszemet tudom, de nem rossz ember. Mindennap dolgozik es a fizeteset is haza adja. Keson jar haza es mindig reszeg, de nem veszekszik bemegy a szobajaba es alszik vagy neha velunk tv-zik a nappaliba. Van egy batyam aki meselte hogy regen nem ivott.

Engem sokszor athivnak magukhoz a barataim es az ossztalytarsaim de en nem tudom meghivni oket meg szulinapi bulit sem tudok tartani mert az anyukam nem engedi mert az apukam reszegen jon haza es ha meglatjak az osztalytarsaim akkor mit gondolnak majd. Az apukam mar nem fog szerintem megvaltozni mert sokszor volt mar korhazba de amikor haza jott csak par hetig vagy honapig volt csak jozan aztan mindig elkezdett inni. A noverem utalja es nem beszel vele mert iszik.


2012. júl. 18. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Miért akarod meggyőzni? Miért akarod, hogy a barátaid lássák a részeg apádat? Őket nem fogja érdekelni, hogy "de nem rossz ember, minden nap dolgozik és a fizetését is hazaadja", csak annyit látnak, hogy egy alkesz apád van, ami később beszédtéma lesz az osztályban hidd el, mert elkezdenek pletykálni. Amit te sem akarsz van egy olyan érzésem...

Szerinted anyukádnak milyen érzés, hogy idegenek előtt ennyire beég? Ez iszonyat kínos és megalázó. Én tudom. Jobb ha nem tudják mások.

2012. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igaza van az elozonek
2012. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!