Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy elengedjenek bulizni, ahogy minden barátomat?

Figyelt kérdés

Még csak nem is olyan undorító helyekre mennék, mint a hajógyári és társai .. Leggyakrabban a célállomás: ZP, Park, A38, Dürer stb. Vagy szimplán kiülnénk sörözni a helyi sörözőbe, esetleg vmi házibuli .. Nekem pedig mindig haza kell jönnöm az utolsó hévvel/vonattal (éjfél előtt fél órával), mikor még csak éppen hogy beindul a hangulat.

Nem szoktam taccsrészegre inni magam, nem drogozok, nem fekszek össze minden szembejövővel, mégis folyton kiakadnak. Egyedül soha sehonnan nem indulok el, inkább megvárom, amíg mások indulnak, vagy elmegyek velük korábban, és mindig van, aki arra lakik, amerre én.

Mit mondjak még? Lassan 1 hete itthon ülök, szarrá unom magam.


2012. júl. 29. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs nagytesód aki elkisérne?
2012. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincsen
2012. júl. 29. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy 15 évesen vagy ennyire elégedetlen, vagy 18...
2012. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok ..
2012. júl. 29. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
jujj..mond meg, hogy nagykorú vagy, felnőtt vagy, viszel gázspray-t és el is kisérnek, de ennyi idősen szükséged van egy kis kikapcsolódásra!
2012. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hiba nem a szüleidben van. Vigyázni akarnak rád, természetesen. Ez így marad, akkor is, ha már 40 éves leszel. A probléma ott kezdődik, hogy még arról beszélsz, hogy "elengednek". Ennyi idősen ideje felnőni és saját életet kialakítani. Ezt is beleértve. Egyrészt miért nem dolgozol valamit, ha már egész nap szarrá unod magad? Ha saját kereseted, saját életed van, akkor független és szabad vagy. Addig meg úgy viselkedsz, mint egy tinédzser. Más ilyen korban már az anyaság felé közelít. Ideje lenne elgondolkodni azon, hogy Te hol tartasz! 28L
2012. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még egy évem van a gimiből, aztán még jön az egyetem, tehát évközben ez nem oldaná meg a problémát.

Most még azt is mondhatnám, hogy jogos, amit a melóról mondasz, de április óta küldözgetem az önéletrajzom, és járok interjúkra, de rohadt nehéz bármi vállalhatót találni.

És ez nem is vinne előrébb a probléma megoldásában ..

2012. júl. 29. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:
20 évesen nem kell győzködni a szülőket. Kettőt tehetsz. Vagy felnőttként viselkedsz vagy megkéred a kispajtásaidat, hogy napközben legyen a sörözés.
2012. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legit amúgy. Gratulálok, ha ennyi maradt meg abból, amit írtam.
2012. júl. 29. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!