Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem engednek el a...

Szüleim nem engednek el a barátnöimmel a közeli nagyvárosba mozizni? Mit tegyek? Hogy gyözzem meg hogy elengedjenek és nem lesz semmi bajom? 15\l

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy viszel paprika sprayt.
2012. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mndjuk ez attol fugg mikor akarsz menni mozizni, hany orakor, milyen barátnövel mész melyik városba... még az is lehet hogy igazuk van :D
2012. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs nagy tesód aki elkísérne?
2012. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont. Én sem engednélek, ha a lányom lennél, pl. este, hogy 9-10 óra után gyere haza. Nem azért mert egy maradi ásatag szülő vagyok, hanem mert féltelek. Másrészt, ha feltűnősködő, mindenekilóg barátnőkkel mennétek fullsminkben, visongva, ráadásul gyanítanám, hogy isztok is valamit, nagyon izgulnék, mert csak úgy vonzanátok az idiótákat. Én nem tudnék odamenni, hogy megmentselek, mert persze akkor jól jönnék mint szülő, ha valami bajból kell kimenteni, csak ne pofázzak bele, hogy mit csinálsz.
2012. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mondtam hogy 8ra hazaèrek meg a nem azafajta társaságvagyunk mint Amit az utolso irt
2012. jún. 24. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem engednélek el közeli nagyvárosba szórakozni!

Próbáld megérteni a szüleidet! Közelebb nincs mozi?

Esetleg úgy, hogy valamelyik szülő elvisz a mozihoz, nem úgy, hogy egyedül csatangoljatok egy másik nagyvárosban!

2012. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!