Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindennek úgy kell...

Tényleg mindennek úgy kell történnie ahogy apám akarja?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves leszek. Idén érettségiztem, most szakmát akarok tanulni, viszont apám kijelentette, hogy nem tanulhatom azt amit akarok, mert év végén majd 30000 Ft lenne a vizsgadíj. Tőlem mindent sajnál közben neki meg 20000-40000 Ft-os telefonszámlái vannak, mert emelt díjas k*rvákat hívogat. Ezt mindenki tudja, de ő persze tagadja.

A másik, hogy sehova nem enged el. Soha életemben nem voltam még buliba és csodálkozik azon, hogy soha nem volt még pasim és barátaim sincsenek, mert azok akik voltak, azokkal sem engedett el sehova és egy idő után már nem is kerestek. Anyámat sem engedi sehova, ha átmegy egy barátnőjéhez vagy a mamámat elkíséri valahova akkor itthon kitör a 3. világháború. Ha X-el barátkozik akkor az a baj, ha Y-nal akkor az a baj. Azt mondja apám, hogy amíg ő adja fel a számlákat addig mindenki azt csinálja amit ő mond, addig csakis neki van igaza és senki nem szólhat semmit.


2012. júl. 25. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. én se voltam soha egy buliba sem mégis van barátom

2. diák melóval 2-3 hét alatt simán megkeresheted a vizsgadíj árát.

3. sajnos, az ő lakása, az ő játékszabályai

2012. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak buliba nem enged, hanem sehova sem...
2012. júl. 25. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sajna egy megoldás van, költözz el és küld el a fenébe
2012. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, amit az előttem író. Nagykorú vagy, menj el dolgozni, költözz el otthonról, legyél önálló!
2012. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress állást, albérletet és költözz el, éld a saját életed míg fiatal vagy, mert később megbánod, és ár nemlesz visszaút, az idő telik! Ő sosem fog megváltozni, kereshetsz, letehetsz az asztalra bármit, ilyen a természete. 45 éves vagyok és apám az úr, szerencsére nekem ezt már csak fél évben 1x kell elviselnem 3-4 napig. Sosem fog megváltozni, ebbe ne reménykedj, csak elszúrod az életed, ha most nem lépsz! Hidd el nekem!
2012. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb menny el albérletbe, én is így menekültem el apámtól
2012. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is ilyen nyomorék.Vágj vissza,vagy költözz el.Nem könnyű,főleg,ha burokban neveltek,de ezt sajnos az nem tudja,aki nem így nőtt fel.Sosem fog megváltozni,igazat adok az előttem szólóknak.Azt hiszi magáról,hogy valami felsőbbrendű lény és magasról tesz mások érzéseire.Amúgy meg az nem igazi barát,aki csak azért hanyagol el,mert nem mehetsz el vele mindig akárhová.Bárhogy lehet tartani a kapcsolatot,ott a telefon,ott az msn,ami ingyenes,csak akarni kell.Aki akar,az akkor is fog keresni,ha apád ki sem enged a házból,viszont aki nem akar,az meg úgysem fog törődni veled,akár elengednek,akár nem.
2012. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!