Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapott már valaki olyan...

Kapott már valaki olyan e-mailt külföldről, hogy örökölt egy csomó pénzt egy nem is ismert elhunyttól? Ha igen honnan kapta és kitől?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hidd el, ha ügyvéd küldi papíron...a többi kamu. Hivatalos ügyekben nem emailezni szoktak, főleg nem külfüldről....
2012. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
92%
Ez igen elterjedt módja annak, hogy megtudják a bankszámládat és letüntessék az összes pénzedet.
2012. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam, pár hónapja, de már nm tudom kitől, mert rögtön kitöröltem...
2012. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
100%
Persze. többször is. Ilyet valszeg mindenki kapott már. sokan meg is szívják :D
2012. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez egy elég gyakori trükk arra, hogy adatokat csaljanak ki belőled, és aztán lenyúlják a pénzed. Ne hidd el! Egy hivatalos megkeresés soha nem így néz ki!!!
2012. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam kapni. Olyant is, amiben közlik, hogy nyereményjátékon nyertem egy zsák pénzt. Olyant is, amiben segítséget kérnek egy csomó pénz kimentéséhez xy afrikai országból. Ezeket a lehető legnagyobb érdektelenséggel szoktam iktatni a kukába.
2012. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
96%
Ki ne kapott volna még ilyent?? )))
2012. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.Kaptam a külföldi banktól egy nyomtatványt e-mailben,hogy mire van szüksége,az ügyvéd ma intézi a hagyatéki irodába,hogy mit kell elküldenem.A tragédia két éve történt,azóta keresnek engem,most találtak meg.A banknak is stimmel a címe,az értékesítési igazgatónak is,megnéztem aneten.A bank e-mail címén vagyok kapcsolatba velük.Így lehet hogy kamu?Nekem még bankszámlám sincsen!
2012. júl. 30. 08:42
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
én nigériábol kaptam mailt, hogy 2.5millió dollárt kellene kiváltani egy bankbol csak írjak egy meghatalmazást nekik. vagyis egy gyönyörû afrikai lánynak, aki rögtön hozza is nekem a dollárt és boldogan élünk amig meg nem halunk. de ezt jobban elhiszem mint kormányunk tündérmeséit :(
2012. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
100%

ha pénzt kérnek erre arra, akkor kamu...bár az tény, hogy illetéket kell fizetni öröklés esetében...viszont egy biztos...nem e-mailben fognak értesíteni...ha nem találnak, akkor is kiderítik a címedet...tudom...ügyvédi irodában dolgozom....ha ki szeretnéd deriteni, kérd el az ügyvéd telefonszámát illetve a hivatalos papírokat....mutassák meg...és ha másolatot küldenek az is jegyző által hivatalos legyen...viszont szinte biztos, hogy ez kamu...

23L

2012. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!