Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy egy csomó...

Miért van, hogy egy csomó fiatalt elüldöz otthonról a nevelőapja és az anyja meg csak legyint rá?

Figyelt kérdés
Csomó kérdés van itt erről és borzalmas ezt olvasni. Mellesleg én is hasonló cipőben járok. És nem egy helyen ugyanaz volt a magyarázat az anyuka részéről mint nálunk hogy ő "szerelmes". Mégis hogy az égbe lehet szerelmes valaki egy olyan állatba aki a párjának a gyerekét évekig módszeresen szekálja majd végül sikerül is elüldöznie otthonról??
2012. jún. 9. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
sötétek mint az éjszaka és nem szeretik a gyereküket. Gondolom nem is akarták, csak "lett"
2012. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem ugyanez a helyzet és nem tudom a választ.Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy hogy lehet fontosabb egy anyukának a párkapcsolata,mint a saját gyereke,akit 9 hónapon keresztül hordozott.Nincs anyai ösztön?
2012. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akárhogy kutatok a fejemben nem bírok elfogadható magyarázatot találni én sem :/ nem tudom, most ezen egyszerűen át kellene siklanom, hogy egyik na még van anyám másik nap meg nincs, ne zavarjam, nem kíváncsi rám..?

Pedig ő is tök szomorú és bele van betegedve ebbe az egészbe és mégse történik semmi. Ugyanúgy ott lakik nevelőapámmal a történtek ellenére :(

2012. jún. 9. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert azért szülték a gyereket, hogy pénzt kapjanak, vagy szocpolt szóval a lényeg, hogy nem köti őket igazi érzelem a gyerekükhöz, ellenben a "szeretőhöz"
2012. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De engem például szeretett anyum és jó volt a kapcsolatunk, és nem csak szerintem. Ezért sem értem ezt az egészet.
2012. jún. 9. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt hitted, hogy jó volt a kapcsolat, ez mindig csak addig tart míg nem jön a harmadik...mint mindenhol, és mivel te a gyereke vagy mindig sz maradsz, viszont a másikat meg is kell tartani így sokan elfelejtik mit is jelent anyának lenni.
2012. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!