Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arrol hogy...

Mi a véleményetek arrol hogy nagyapámmal sokkal jobban kijövök, sokkal jobban eltudunk beszélgetni, társalogni mint a saját édesapámmal. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet annyi különbséggel, hogy nagyapámmal összesen kétszer találkoztam életemben, mert 16 évesen ismertem meg és nagyon messze lakik. Az akkori találkozásunkkor sokkal többet beszélgettem vele, mint apámmal egész addigi életemben! Érdeklődő és kedves volt, apám pedig világ életében sz@rt rám, ez van. Örülj neki, hogy ilyen jó a viszonyod a nagypapáddal és ápold a jó kapcsolatot vele, becsüld meg!
2012. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
detto ugyanez a helyzet velem is.Egész kicsi korom óta ez a helyzet.
2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!