Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti szoktatok a...

Kamaszok! Ti szoktatok a szüleitekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha szoktatok beszélgetni,akkor melyik szülőtökkel,és sokat beszélgettek,ha beszélgetni akartok velük,meghallgatnak?

2012. júl. 27. 15:27
1 2
 1/19 anonim válasza:

Nem szoktam a szüleimmel beszélni, legalábbis nem a szüleimmel. Régebben talán... nem, akkor sem.

Ha akarnék, meghallgatnának, nagyon szeretnék tudni, mi jár

a fejemben. Szeretnek, imádnak, de valahogy ettől még nem áll szándékomban megosztani velük a gondolataim.

2012. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ez így nagyon semmi értelme nem volt az első mondatnak, és ennek se. Azt akartam írni, hogy nem szoktam felnőttekkel beszélgetni, főleg nem a szüleimmel :'D
2012. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pszichológus tetszik lenni?:D

Egyébként igen,néha,keveset..

2012. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én anyuka vagyok. Sokat beszélgetek a lányommal, és ő is megoszt velem MINDENT, olyanokat is amikre néha nem vagyok kíváncsi..

Általában amiket nekem elmond, azokat az apjának is szóval mindkettőnkkel jóban van.

Mi bármikor hajlandóak vagyunk meghallgatni őt, nem egyszer volt már hogy az éjszaka közepén jött át hozzánk.

2012. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Pszichológus. :D xD

én egy 16 éves lány vagyok,és kíváncsi vagyok,hogy más kamasz szokott e beszélgetni a szüleivel vagy legalább csak az egyikkel.

Én nem szoktam beszélgetni a szüleimmel,apával azért nem mert vele nem lehet komolyan beszélgetni,anyával nagyon szívesen beszélgetnék,de amikor szükségem lenne rá és kérdeznék tőle valamit,vagy beszélni szeretnék vele akkor nem hallhat meg. :(

vagy azt mondja,hogy; hagyjál most,vagy most nem érek rá,pedig régebben sem beszélgettem vele sokat.

most már nem is szólok hozzá,mert úgy érzem,hogy nem szeret velem beszélgetni,pedig amikor munkanélküli volt akkor bármikor számíthatott rám(természetesen most is) és néha oda is ment hozzám amikor sírt és kibeszélte magából a problémáit(szeretném,hogy most is elmondja nekem,mert akkor úgy érzem,hogy ha nem is hallgat meg engem,de tudja,hogy rám számíthat és bármit elmondhat),de én úgy vettem észre,hogy amikor nekem lenne rá szükségem,mert nagyon rossz kedvem van akkor én nem számíthatok rá,mert nem hallgat meg.


Tudom vannak olyan kamaszok akik nem is akarnak beszélgetni a szüleivel,egyikkel sem,mint például az első válaszoló.

De arra vagyok a legjobban kíváncsi,hogy ha más kamasz beszélgetni szeretne valamelyik szülőjével, akkor ő meghallgatja e.

Főleg a lányok szoktak az anyukájukkal beszélgetni,pasi ügyben,vagy más egyéb probléma miatt vagy esetleg kérdés női dolgokról stb.....én az anyukámmal nagyon ritkán beszélgettem ilyesmiről,inkább más felnőtt közeli szerető ismerősömtől szoktam kérdezni dolgokat mert az édes anyám nem szeretne meghallgatni,mert lehet,hogy fáradt meg ilyenek....nekem hiányzik,hogy az anyukámmal beszélgessek egy jót,legalább egy félórát csak ketten,de az a szerencsém,hogy vannak ismerőseim akikre tényleg bármikor számíthatok és ők meghallgatnak. :)

2012. júl. 27. 17:03
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát, akkor azt hiszem én vagyok itt a nagy kivétel. Én szinte mindent megbeszélek az anyukámmal. Szerencsére sok mindent megért és támogat, habár a fiúkkal kapcsolatban kissé ideges lesz. Ha csak megemlítem neki, hogy találkozok eggyel már meg is kérdezi, hogy néz ki, milyen stb. Ez néha idegesítő néha vicces.:D Barátnőimmel is ugyanilyen szinten vagyok, velük is mindent meg tudok beszélni hála a jó égnek.:)
2012. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok a nem is tudom hányas válaszoló.

Mi mindenben támogatjuk a férjemmel a lányunkat.

A lényeg az hogy boldognak lássuk! :-)

Felnőttként kezeljük, meg lehet vele beszélni mindent.

Volt már pár barátja, akik ált. nagyon sok időt töltöttek nálunk.

Még azt is tudom , hogy a fiújának hány centi. Eléggé morbid de még ha mondom hogy "Kicsikém ez engem nem érdekel" akkor is elmondja..

2012. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

én amikor ennyi idős voltam mindent megbeszéltem az anyukámmal még ma is ha van valami elmondom együtt megbeszéljük és még tanácsot is ad. mondjuk a sexhez kellett még egy kis idő de mára már azt is kibeszélem bátran am a nővérem is megbeszélt mindent anyuval

21 éves lány

2012. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát nálam inkább az a probléma áll fent, hogy átestek annak a bizonyos lónak a másik felére. Mivel egyetlen gyerekük vagyok ezért az átlagnál jobban próbálnak óvni.

Na de a lényeg az hogy szoktunk, de minden részletet nem árulok el az életemről, de nem is kell mindent tudniuk :D


16f

2012. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
NEm nagyon főleg amióta elmondtam neki hogy meleg vagyok, elég ellenséges lett. 19/f
2012. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!