Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarják elfogadni,...

Miért nem akarják elfogadni, hogy 15 évesen nem akarok pasizni?

Figyelt kérdés
Anya és a barátnőim örökké randikat szerveznek nekem. Én viszont nem akarok még barátot! Hogyan értessem meg velük? Elegem van belőlük! Vagy velem van a baj?
2012. júl. 30. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt kéne megértetned velük, hogy ha netán úgy alakul, hogy idejét látod szerezni egy barátot, azt sem nekik kell majd megtalálniuk számodra, mert nem ők lesznek együtt vele, hanem te és a te igényeidnek kell megfelelnie a párodnak.

Egyébként meg baromira nem értem az ilyen szülőket, hogy miért akarják egyre hamarabb felnőtté tenni a gyereküket.

2012. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Találj ki valami hajmeresztő sztorit arról, hogy drogosan elvesztetted a szüzességed egy orgián, természetesen azért, hogy a kedvükre tegyél. Ha elmúlt a sokkhatás, elmagyarázhatod, hogy csak vicceltél, és szálljanak le rólad.
2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Anya és a barátnőim örökké randikat szerveznek nekem."


És ilyenkor mi történik? Lemondod vagy mi?


Nem lehet, hogy inkább a lányok jönnek be és azért?

2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy 15 évesen nem akarok pasikkal foglalkozni még nem leszek homoszexuális :D anyukám bolti eladó és ha van egy tizenéves fiú vevője már egyből megemlít engem, megadja a számomat nekik meg ilyesmi...arra mondjuk nem gondol, hogy visszaélhet a srác a számommal -.- a barátnőim meg az összes szigli pasi barátjukat rám akarják tukmálni.. Elég idegesítő, hogy valaki ismeretlen ír nekem, hogy hallott rólam és megismerne:/
2012. júl. 30. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mekkora bunkóság, megadja a számodat vadidegen embereknek, én nagyon mérges lennék! Nem is ismeri, de simán összehozna vele, bele sem gondolva abba, hogy az az ember akár rosszindulatú is lehet. Felelőtlen!
2012. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok!


"anyukám bolti eladó és ha van egy tizenéves fiú vevője már egyből megemlít engem, megadja a számomat nekik meg ilyesmi..."


Ez durva. És miért csinálja ezt? Nem montad neki, hogy ne tegye? Nem lehet, hogy a "kiválosztatjai" gazdagok és ezért? Hogyan tudod lerázni őket?

Egyébként vannak hobbijaid , vagy ilyesmi?

2012. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor összevesztem vele már emiatt, de azt mondja, hogy biztosan ,,megbízható srácok" -.- igen van hobbim :) capoeira-zok és táncolok :)
2012. júl. 30. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Össze kell jönnöd minimum 1 hétre valakivel mert azt fogják hinni hogy lezbosz vagy hidd el!!!
2012. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nn-- válasza:

én nem tudom miért de nagyon össz kéne veszned emiatt velük mert sztem ez k*rvára rémisztő!! :S örülj neki hogy ilyen vagy! ne akarjanak elrontani

barátnőid meg ... hát :SSSSS


vigyázz magadra...

F

2012. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na úgy látom hogy te is kifogtad magad körül az őrülteket. Húú de nehéz életed van.Már azért is mert te teljesen pont az ellenkezőjük vagy.Nehéz sorsot kaptál,sok tanulnivalóval.Én úgy látom.
2012. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!