Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Szakítani...

Ti mit tennétek? Szakítani nem akarok, de ez olyan kétes.

Figyelt kérdés

Sziasztok,kicsit hosszú lesz a sztori de köszönöm aki elolvassa.

Noss. Van egy párom tegnap óta vagyunk együtt 7 hónapja.

1-jén kijöttem olaszba,és azóta csak skypon beszélgettünk.Jól megvagyunk,éljük világunknak csak hiányzik. vasárnap kikapcsolták a netet (T-mobile) amiben van 3 teló is. azt is kikapcsolták,az övét tegnap vissza kapcsolták mert hűséges előfizető. ( a 3 tel övé enyém,és egy ismerősömé) a lényeg,addig nem tudtunk beszélni ( ez a három nap) Írt facen a rokona gépéről h vissza kapcsolták a telóját,gondoltam felhívom igaz drága de felhívom.nem veszi fel egyáltalán,ha hívom a házi telefont az anyja veszi fel és kérdezem hogy X ott van? nincs,és lecsapja... Na mind1. Elég szarul esik,h csak vissza sem hív. És érzem h elhidegültünk egymástól,de szeretem nagyon. Nos a gond:

Van itt olaszban egy srác,elég rég ismerem,először haverságnak indult,majd egyre jobban megtetszett. Kéztetést érzek arra h lefeküdjek vele,és h megcsókoljon. nem akarok össze jönni vele,csak ez a kéztetés. állandóan arról ábrándozok h milyen lehet vele.Viszont ha megcsalnám nem tudnék soha többé a barátom szemébe nézni. DE SZERETEM!!! mit tehetnék? anyámék utálják a páromat,rühellik egyszerűen... de ne szabják meg hogy kivel legyek,mert nem az ő életük. Szeretetre van szükségem,h végre valaki átöleljen,és csókolgasson stb.

Olyan rossz érzés ez. és jelenleg olyan érzésem van mintha a párom nem akarna beszélni velem,kerülne, jó 1300 km-er van köztünk,de legalább azt a kib*szott telt venné fel. Egyre jobban azt érzem h nem szeret. Mit tennétek? nem akarok ezzel a pasival össze jönni,de már vágyom arra nagyon h valaki öleljen,pusziljon,becézgessen,és egy jót szeretkezni.Nektek is rosszul esne nagyon? A helyembe mit tennétek? Nagyon szorul és fáj a szívem. de állandóan arról álmodozok hogy az olasz fiúval legyen egy szenvedélyes éjszakám.. Olyan rossz így:( Mégis mit tanácsoltok? bocsi h hosszú lett,jól esett kiírni magamból. Lehet egy kicsit kesze kusza,de szerintem a lényeg megvan. Ha valamit nem értetek kérdezzetek nyugodtan. Köszönöm akinek elolvasta,és a válaszokat is:)

nagyon tanácstalan,és szomorú vagyok:(

Sziasztok


2012. júl. 26. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

kár lenne kínoznod magad a továbbiakban, engedj a kéSZtetésnek


az a magyar csávó már felejtős, ezt te is tudod, csak még nem vallottad be magadnak.


élvezd ki a helyzetet, ez nem megcsalás, hanem egy új korszak kezdete.

2012. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tutti valami kis fiatal vagy es kesze kusza:))) Ha annyira szeretned a parod ilyen gondolotok megsem fordulnanak a fejedbe... irj neki ,hogy mondja meg konkretan miert nem veszi fel a telot ,mert ha baja van akkor te legalabb lelkiismeret furdalas nelkul tusz kufircolni egy jot:):PPPP
2012. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát öreg nem vagyok az tuti :D

De nincs sok kedvem a humorhoz.

Lehet h csak azért van ez az érzés mert hiányzik,és pótolni akarom?:(

2012. júl. 26. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

:D


Félre akarsz kúrni mert f*sz hiányod van és erre akarsz keresni egy jó ürügyet csak azért hogy ne legyen lelkisimeretfurdallásod :D Szép vagy nem mondom :D

2012. júl. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

legyél korrekt, és csak akkor kerülj közelebbi kapcsolatba apároddal, ha neadjIsten ő szakítani akar.

meddig maradsz olaszo-ban? mikor fogtok találkozni?

2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13 körül megyek haza.

és az is lehet h kint folytatom a tanulmányaimat is..

2012. júl. 28. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!