Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem érzem jól...

Mit tegyek? Nem érzem jól magamat, nem szeretnék élni, állandóan meg akarok halni, olyan érzésem van mint ha nem én lennék, belenézek a tükörben és azt látom hogy ez valaki más idegen, nem tudom elfogadni, hogy ez én vagyok, nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
a napok folyamatosan összecsúsznak, nem emlékszem rá hogy alszok de még is megtörténik, félek mindtől, és utálok mindent. Nem tudom miért. De elegem van mindenből.
2011. máj. 13. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy és milyen nemű?
2011. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találj valami értelmet az életedben, legyen valami hobbid, ami örömet okoz.
2011. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hogy mit tegyél? Keress egy pszichiátert ahelyett,hogy itt kérdezősködsz.Az az egyetlen,ami segíthet.A kifogásokat,mielőtt még elkezdenéd,felejtsd el. Mindent csak elkezdeni nehéz,de ha élni akarsz,ráadásul boldogan élni,akkor nem elég itt gyakorikérdéseken idegeneket kérdezősködni,hogy mihez kezdj az életeddel. Ezt csak Te tudod megváltoztatni,embereld meg magad,és kezdj neki.
2011. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az általad leírt állapot egyértelműen kóros, és a kezelése orvosi feladat. mindenképp próbálj meg elkerülni egy pszichiáterhez, ha van közelben családtag, barát, kérd meg, hogy segítsenek ebben.
2011. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a depresszió. Keress fel egy pszichiátert.
2011. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok.Olyan mint ha nem éredekelne semmi.Pánikbeteg vagyok citolopramot és rivotrilt szedek de nem érzem mindt ha hatna. Aluszékonyság,bágyadtság életkedvtelenség.Nem tudom elképzelni az életemet a jövőmet. állandó halál érzet.nem merek elmenni sehova félek hogy bántanak.nem jó ez így
2011. máj. 15. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

azért vagy szarul,meg gyógyszereket szedsz.a gyógyszer nem fogja meggyógyítani a pánikbetegséged,csak elnyomja. ezért felesleges szedni,azt a rengeteg pénzt,amit kiadsz rá,költhetnéd érdekes könyvekre,vagy egy kondibérletre,ahol kimozoghatod magadból a bajokat... nekem is voltak "pánikrohamaim" (bár ez csak egy nagyon divatos szó,ez nem betegség,hanem állapot),és én a pszichológusig mentem el vele,nem pszichiáterhez,akit nem érdekelnek a lelki gondjaid,csak felírja a gyógyszert és hazaküld,hogy old meg magad.

a te döntésed,hogy gyógyszereken élsz-e ilyen fiatalon,vagy felülkerekedsz az önsajnálaton,és elkezdesz élni. de hidd el, ha folytatod a bogyók szedését,ez az állapot fog maradni. van egy problémád, amire elkezdtél ilyen káros hatású gyógyszereket szedni,látod,nem is használnak,sőt,rosszabb tőlük. akkor meg minek költesz rájuk pénzt,minek teszed ki magad ennek az állapotnak? össze kell szedni magad,elkezdeni változtatni az életeden,ahelyett,hogy tengődnél ebben az állapotban. a gyógyszer elnyomja benned a rossz érzéseket,de megoldani nem fogja. mint mikor kiöntöd a teád a fehér szőnyegre, de ahelyett,hogy kimosnád a szőnyeget,eltakarod valami bútorral a foltot,hogy ne látszódjon. a folt attól még ott van,hogy nem látod...

ezeken gondolkodj el,és ha rám hallgatsz,hagyd abba a gyógyszerezést,mielőtt jobban tönkremész.


24/L

2011. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. A kettes oldalon olvasd el a válaszaimat
2011. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!