Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet?

Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék mégegy kutyát. Mivel most elköltözik a tesóm és enyém lesz a szoba, szeretnék egy kisebb kutyát csak nem tudom, hogy hogy vegyem rá a szüleimet. Van már egy, de ő nagy és kinti. Nagyon sokat foglalkozok vele, mindent megcsinálok szóval ezzel nem lenne baj, mert imádom őket (ezt a szüleim is tudják). Egész nap tudnék velük lenni (télen, nyáron) kivéve délelőtt, de olyankor úgyis itthon van anyám. Nem kell nekem drága kutya, inkább menhelyről szeretném hozni, csak kistestű legyen és bent tarthassam. Van pénzem, valamennyi ideig betudnék szállni a kajába és az oltásokba. Bármit megcsinálok csak kapjam meg. Igazából még nem kérdeztem, mert gondolom anyám nemet mondana... ezért kell valami jó, hogy mit mondhatnék. Szerintetek?

15/L


2012. júl. 30. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként azt kérdezném meg elsőnek, hogy miért nem elegendő a kinti kutyus.
2012. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
foglalkozz inkább a kintivel. ne vegyél még egy kutyát akár 15évre, mert ha tovább mész tanulni lehet,hogy nem lehet veled.. a szobakutya pedig teljesen más.
2012. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mond el nekik amit ide leirtal.

Nekünk mindig 2 kutyank volt, nemetjuhi es spaniel egyszerre. Többet kell takaritani(napi porszivozas)de sosem volt gond.

A masikat miert nem viheted be?

23L

2012. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, anya nem engedi. Lehet, hogy azért mert egy kicsit nagyobb (vizsla). A takarítással nem lenne gond, 1-2 naponta porszívózok a szobában.
2012. júl. 30. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
egy kutya nem néhány évre van, ebbe gondolj bele. Végzel a középiskolával és lehet elmész valahova továbbtanulni, akkor mit csinálsz a szobakutyával???
2012. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen mondjuk tényleg gondolkozz el,hogy mi lesz,ha továbbtanulsz.Másik városban.

Nekem nyuszim van,akit vinnem kell,így albérletet kell keresnem.Minden drágább lesz így mintha koliba mennék.

2012. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!