Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy támogassanak a sportban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon megvannak győződve arról hogy diétázni csak úgy lehet hogy eszek minden sz@rt ugyan úgy ahogy eddíg(sajnos) csak kevesebbet és milyen jól lefogyok. Hiába mondom nekik hogy a múltkori 20 kg-os fogyás semmit sem ért mert a hasam pl. nem ment le, és hiába mondok akármit szerintük minden hülyeség. Van valami ötletetek, hogyan tudom rávenni őket hogy támogassanak ebben? Köszi.

2012. júl. 22. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene támogatniuk? Egyedül is ki tudsz menni futni.

Grat a mínuszhoz!

2012. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kondi terembe járok minden nap és mivel még tanulok a kaját nem tudom magamnak finanszírozni. Nem lehet velük megértetni, hogy nem jó amit a tvben hallanak.
2012. júl. 22. 10:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg hiába futok, jobb nem lesz ha sz@ar kaját viszek be. Az csak izom bomláshoz vezet és zsírosodáshoz. Szóval csak adnék a sz@arnak egy jó nagy pofont.
2012. júl. 22. 11:38
 4/4 Atheus válasza:

"eszel minden sz@rt?"


Ennél többre van azért szükség. Mert így csak onnan tudok kiindulni amit ÉN eszem és csinálok.


A szervezetednek elvileg meg jeleznie kell(ene) olyan formában, hogy "most kívánom a gyümölcsöt" ...akkor vegyél pl 2-3 db almát és edd meg őket amikor éppen jól esik.


Féligazságok vannak mindenhol, nem hinném, hogy hihetetlenül meg kéne változtatnod az étrendedet, hacsak nem abból áll a reggel, hogy McDonalds, az ebéd KFC estére meg rendeljünk pizzát.


Normális, otthoni konyhában főzött kaja szerintem tökéletes. Húsleves, pörkölt, saláta, sült krumpli. Mindegy. Ezekben képtelenségnek tartom, hogy annyi zsír lenne ami edzés mellett nem használódna fel mint energia.


Hogy mit ajánlanék? Vitaminok. C-vitamin, Kálcium, Magnezium, Multivitamin és a többi.


Ha erőt szeretnél növelni akkor tömegnövelő edzés.

Ha pedig fogyni (szálkásítani) akkor pedig tonizálás.


Kismillió edzésterv és edzésstílus van, biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni a neked valót.


a legáltalánosabb a súlyzózás, ami jó, ha ésszel csinálod.

ha nem küszködsz túlsúllyal, vagy csak kevéssel, akkor a most felkapott "saját testsúllyal edzés" is jó lehet.

Csak figyelj az ízületeidre, mert annyit nem ér semmi sem, bárki bármit mond.


Fejlődésben lévő szervezet meg ne diétázzon, hanem mozogjon, mindegy, hogy azt az X kilót fél év alatt veszed magadra, vagy 1 év alatt. Ha nem mozogsz, régen rossz. <- Ez pedig a személyes véleményem.

2012. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!