Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így komoly...

Szerintetek ez így komoly barátság?

Figyelt kérdés
szóval.. elég kevés barátom van és velük is csak facen keresztűl tartom a kapcsolatot. szoktam mondani nekik hogy találkozzunk (ők engem sose hívnak) de mindig lemondják az utolsó pillanatban mert közbe jön valami. ha suli van akkor szoktunk beszélgetni a buszon vagy ha osztálytárs akkor a suliban. szerintetek ez így rendes barátság? nagyon sűrűn vagyok emiatt depis...

2012. júl. 30. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság, csak haverság. De emiatt ne legyél depis, sokkal többen járnak hasonló cipőben, mint gondolnád. Igaz barátot találni nagyon nehéz, sőt előfordul, hogy lehetetlen. De azért ne keseredj el, legyenek haverok körülötted, azokkal is jól el lehet tölteni az időt. És ki tudja, lehet, hogy egy haverból egyszercsak barát lesz. :-)
2012. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van ez egyáltalán nem barátság, csak az ismerőseid, akikkel néha beszélgetsz.
2012. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem túl meggyőző válaszok de azért köszi!:) remélem majd egyszer találok egy igazi barátot is.:((
2012. júl. 30. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Még haverságnak se mondanám
2012. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsoval egyet ertek. meg haversagnak sem neveznem.
2012. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szoktam lemondani találkozókat, de magam miatt :(
2012. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!