Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vágyok komoly kapcsolato...

Miért vágyok komoly kapcsolatokra (barátság, szerelem), ellenben a legtöbb korombeli emberrel? 18f

Figyelt kérdés

most voltam "haverokkal" pipázni, egy buliban ismertem meg őket. nem mondom azt hogy nem lehet velük beszélgetni, mer lehet. de annyit csesztették egymást (hülyeségből) amiről nekem csak az a véleményem hogy ők sem jó barátok ,hanem megyünk egyet dumálni, sztoryzgatni,pipázni és elvileg jól érezzük magunkat


én sem éreztem túl rosszul magam velük ,de olyan nagyon jól sem(persze még találkoznák velük ,mer sokkal jobb volt dumálni mint otthon unni a fejem)..:( ..nem értem hogy 18 évesen miért vágyom komolyabb dolgokra ,pedig túlságosan komoly jellemnek sem mondanám magam. de mégis inkább hosszútávú szerelemre, meg barátokra vágyom akikkel soká megmarad a barátság. haverokból van pár. de belőlük sem lesz több haverságnál


nevelés ,vagy miért lehet ez?


írjatok bármit ami értelmes és a témába illő :)


2011. aug. 26. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szemben a haverjaiddal akik lazák, jól érzik magukat ahogy vannak, de rászorult vagy valami másra.


Szerintem félsz egyedül lenni, a magánytól... Ezért vágysz komoly kapcsolatra és tartós barátságokra.


Én pl leszarom van-e barátom vagy nincs, mert tudom hogy leküzdök minden akadályt. Férfiként párkapcsolat se izgat hogy komoly vagy nem... Tudom hogy jól érzem magam akár egyedül is...

2011. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aha.mindig is utáltam a magányt. ha csak nincs barátnőm már az sem jó. sőt még ha nem vagyok a barátaimmal már pláne.


régen vágytam rá hogy itthon kockuljak. de most már azt is nagyon unom. társaságra vágyom ,de nagyobb igényeim vannak az embereket illetően(nem hülyülni szeretnék hanem beszélgetni).


vannak BARÁTAIM akik többek mint haverok.de velük is csak heti 1-2x találkozom max a suli közeledtével ez átugrik havi 1-2x re. maradnak a haverok akikkel nem érzem olyan jól magam :\

2011. aug. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!