Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú komoly kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú komoly kapcsolat után lehet sima barátság? Ti voltatok már így? Sima barátság segített megint közelebb hozni titeket egymáshoz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú komoly kapcsolatból csak gyors elhidegülés lett. Néha utálkozás.
2011. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a volt férjemmel jobban vagyok.Ennyit tudok irni erre.Nem mindig utállattal kell elvállni!
2011. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze h lehet, ha nagyon szerettétek egymást és nem kifejezetten a veszekedések miatt váltatok szét, akkor a barátság megmaradhat.
2011. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te most arra gondolsz, h a barátságot szeretnéd átlendíteni megint kapcsolatba?
2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagy vagy fiú?
2011. márc. 28. 17:08
 6/8 anonim válasza:
Igen lehet. Mi 10 év után mentünk szét a férjemmel, és azóta is nagyon jóba vagyunk, nagyon sokat beszélgetünk. Sőt szinte mindent megbeszélünk.Bár ezt sokan nem értik meg,hisz az emberek úgy fogják fel, hogy ha valaki elvált azt csak utálattal lehet, de ez tévedés. Aki értelmes, intelligens ember az tudja szeretni a másikat barátként is. És ha az élet úgy hozza akár még újra is lehet kezdeni!
2011. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem


csak mostanába elég sok zűr van a barátommal és nem tudom mit csináljak...

2011. márc. 28. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat..egy nagyon mely kapcsolat utan, egy evig nemn is koszontunk az utcan, annyira nehez volt akar ranezni is. mert ugy szakitottunk h meg szerettuk egymast.

Aztan akartam legyunk baratok, koszonjunk. 3 evig "baratkoztunk." de..most van uj baratnoje, s a hatra mogott talalkozgatott velem mikor igazan ugy erezte h szuksege van valakire.

Es ilyen dolgok elofordulhatnak. Lelkileg ha nem tud elengedni v te ot, oszinte baratsag sosem lesz.

Na meg tul kozeli baratsagot nem ajanlok.

amugyis az igazi ferfi- no baratsag alapszabalya h ott szexualis vonzodas ne legyen. maskepp mar tobb mint baratsag. :)

2011. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!