Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ugy erzem a...

Mit tegyek ha ugy erzem a kapcsolatunk kihult? En szeretem es megtenek barmit hogy olyan legyen minden mint regen . Ha valakinek van otlete irjon

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Semmit nem lehet tenni ez ellen meg nem is érdemes.Ott hagyod vagy kényszerből vele maradsz,ez a két választásod van
2012. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 es fel ev utan haggyam ott? . Itt mart nincs semmi amit tehetnek ? Ketsegbe vagyok esve mert en meg szeretem :(
2012. júl. 30. 23:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a pároddal, hogy hogyan tovább, mit kéne megváltoztatnia.
2012. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mart sokszor beszelgettunk de nincs semmi eredmenye
2012. júl. 30. 23:35
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Vannak akik 10/20 vagy akár 30 év múlva hagyják el egymást.Ez van,eddig tartott a nagy love
2012. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egy hullámvölgy. Ha jönnek új célok, új megoldandó dolgok, akkor felpezsdülhettek. 3 és fél év nem nagy idő, biztosan nem ismered őt még minden oldaláról. Szerintem nyugodj meg, és utazzatok el, vagy vegyetek egy kutyát, hogy új színt vigyetek a kapcsolatotokba.
2012. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok valami új közös hobbit, élményt, járjatok újra randizni, vegyél pár csini ruhát, próbáld elcsábítani. Nagyon is helyes szerintem, ha nem csak kiszáll valaki egy kapcsolatból, ha valami gond van, hanem legalább megpróbálja helyrehozni. Valami újdonság szexuális téren, letepered, hogy csak pislog...az jóó tud lenni. Legyél kicsit kacér és picit kiszámíthatatlan, jó hallgatóság. Ha látja, hogy igyekszel és ő is a kapcsolatban akar maradni, biztos veszi a lapot és partner lesz a "tűzcsiholásban". Sok sikert!
2012. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mikor elmúlik a kezdeti lángolás a dolgok sose lesznek már úgy mint régen

Elmúlik az újdonság varázsa.

2012. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint régen soha nem lesz,az elmult,azt visszahozni már nem lehet,de lehetnek új dolgok.

Nekünk is volt már ilyen érzésünk,de szerintem ez normális,mi 3*annyi ideje élünk együtt mint ti.

Nálunk bevált az hogy megbeszéltük min változtat a másik,ő is hozzátett és én is igy megint megujult kicsit a dolog és most megint dúl a love:)A kapcsolatért folyamatosan tenni kell,ha megvan a szeretett,szerelem ki hogy hivja akkor nem nehéz.

2012. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek . Megbeszeltem vele es megprobalunk valtoztatni nehany dolgon.
2012. júl. 31. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!