Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha valakinek...

Milyen érzés, ha valakinek családja van?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, ha valakinek normális családja van? Milyen érzés az, ha valaki azt is mondhatja, hogy anya, és azt is, hogy apa?

Milyen az, ha valaki egy idilli család tagja?


2012. júl. 27. 21:37
1 2
 1/15 anonim válasza:

:) aranyos kérdés, csak felesleges. és tudod, ha jól vettem le, hasonló cipőben járunk :) meg tudlak érteni :/

de sajnos nem lesz semmivel jobb, ha megtudod, sőt rosszabb. És nem is lehet megfogalmazni szerintem. És azért... nem minden normális család normális. van ahol van apa-anya tesók és mindenki utál mindenkit. nem sokkal jobb :/

de itt nem fogsz értelmes választ kapni erre :/

2012. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia mindenkinek!

Ha komolyan kérded, rossz érzés.

Ha egy 10/lLtől kérded, itt vagyok.

Rosz mikor veszekednek meg minden.

írj privátba ha akarsz tudni többet vagy ismerkedni akarsz.

Elváltak a szüleid vagy árva lettél?

üdv!

2012. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A gyerek biztonságban érzi magát és értékesnek tartja magát, mert feltétel nélkül szeretik. Olyan természetes neki, hogy tartozik valahová, és nem kallódik magányosan az életben, hogy el sem tudja képzelni, milyen lehet szülők nélkül. Szerintem ilyen, ha valkinek idilli családja van. A miénk nem mondható teljesen annak.
2012. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

először megdöbbentett a kérdés, de igazán csak most gondolkodtam el azon, hogy soha nem hagyta el az a mondat a számat, hogy: szeretlek apa! mert nekem olyan max biológiailag van. pedig él, és foglalkozhatna velem...


szerencsére édesanyám és a nagyszüleim mindig velem voltak/vannak, szóval a lehető legjobb családban nőttem fel, és kárpótoltak mindenért. ha valakinek jó családja van, az azt jelenti számomra, h számíthatnak egymásra, nincsenek titkok, hazugságok, egymás háta mögött beszélés, acsarkodás. sajnos sok ilyet is látok...

2012. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó érzés te nem igy gondolod?
2012. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az idilli család az csak egy elképzelés, olyan nincs. Minden családban van vita.
2012. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én sokáig azt hittem, hogy ilyenben növök fel. De ahogy cseperedtem, kezdtem rájönni, hogy mindez csak színjáték, amit részben nekem és a húgomnak , de főként a külvilág számára játszanak a szüleim!


Később, mikor felnőve megkérdeztük, hogy miért nem váltak el, még azt is megkaptuk, hogy rég új életet kezdhettek volna, ha mi nem vagyunk!

2012. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó érzésnek gondolja. De a szavaiból kitűnik, hogy nemigen volt benne része. Talán nevelőszülei vannak, esetleg elváltak, vagy árva szegény. Én ezekre tippelek.
2012. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az még egy borzalmas dolog, amikor a szülők utálják egymást, és akár tíz évig is szinészkednek a gyerek előtt, hogy családja legyen a gyereknek.
2012. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi az hogy család, és ezért kérdeztem.

A legidegenebb szó számomra, az apa szó.

2012. júl. 27. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!