Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, a nem jövök ki...

Mit tegyek, a nem jövök ki anyámmal? Egyszerűen nem értünk semmiben egyet. Sose vesz meg olyan cipőt, ruhát ha neki nem tetszik. Már elég idegesítő. Ha pedig megmondom neki akkor pedig leordítja a fejem. Nem jutok válaszra, hogy mi baja lehet velem.

Figyelt kérdés
Mi tegyek??
2012. júl. 31. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Ő ugyanezt gondolja rólad, hogy neked semmi nem tetszik, ami neki...

Otthon próbáld megbeszélni vele, hogy más az ízlésed, a barátnőid miket hordanak, mi a divat, stb.

Ne a boltban égesd, hogy nem azt akarod, mint ő, mert attól az anyukák idegesek lesznek.

Bizonyára úgy gondolja, még kisgyerek vagy, és ő dolga eldönteni, mit viselj.

2012. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm..ez igazán hasznos válasz volt..:$
2012. júl. 31. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az apám ilyen.Szinte ugyanez van.A viszonyunk már annyira megromlott,hogy kerülöm.Anyukád nem képes elismerni,hogy neked is vannak saját érzéseid,nem egy bábu vagy,akit úgy irányíthat,ahogy akar.Ha elfogadja ezt,akkor jobb lesz.Ha nem,akkor úgy jársz mint én,meg az apám,bár ezt nem kívánom.
2012. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13 tudom, hogy még fiatal..de akkor is..
2012. júl. 31. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, sok szempontot kell figyelembe venni a vásárlásnál.

Nem csak azt, hogy jól néz-e ki;

hanem, hogy ki tudjuk-e fizetni, praktikus, sokáig hordható, stb.

Lehet, anyukád ezért választ mást, mint te.

Hogy miért kiabál? Nyilván ideges lesz, vagy szeretné neked a kinézett holmit megvenni, de nem teheti meg.

Ha azt akarod, hogy felnőttként kezeljen, figyelembe vegye a véleményedet, akkor bizonyítsd be neki, hogy tudsz komolyan gondolkodni, mérlegelni a vásárlásnál.

Ha valami nagyon tetszik, hívd fel a figyelmét, hogy pl ezt az összes farmerhoz milyen jól lehet viselni.

Vagy hogy ezt kár lenne kihagyni, mert épp akciós, vagy, hogy ezt a cipőt vegyük, mert jól fogja a lábad, stb.

A leghatásosabb mondat: "Anyu, ez neked milyen jól állna, szerinted nekem is?" :-)))

Előbb-utóbb észreveszi, hogy nem csak azért ellenkezel, mert hisztis vagy, és meg fogja veled beszélni a dolgokat.

2012. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!