Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha feltesznek "kinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltesznek "kinek mi tetszik" kérdést miért nem lehet normális választ adni rá? Olyan idegesitő már.

Figyelt kérdés

...Pl vki feltett egy olyan kérdést hogy:Fiúk! Szőke, Barna, Vörös vagy Fekete?Tök rendesen leirta hogy ha mindegyik ugyanugy tetszik és a személyiségük is, hogy ne lehessen belekötni..

Erre csak beirja valamelyik eszes hogy hát az a személyiségétől is függ mert nem a hajszin alapján kell párt választani -.-'...


képeket is mellékelt a kérdező de direkt odairta hogy :persze nem a képek alapján kell dönteni ..


Erre van aki elkezdi kivesézni hogy a fekete hajunak mekkora álla , meg milyenmár hogy milyen a szemük pff....-.-'


De most komolyan ??Egyeseknek ennyire nemmegy a szövegértelmezés????


Nameg ha valaki feltesz egy olyan kérdést milyen számodra a tökéletes test?


Erre vannak olyan idióták akik elkezdik mondani hogy "hátde párválasztásnál nehogy már ez legyen a legfontosabb..." -.-

Holott nem azt kérdezte az illető hogy "Minimum milyen teste legyen a csajnak/pasinak" akivel összejönnél.


MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRRRT?????


2010. márc. 12. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
amugy elolvastam és szép számmal akad benne helyesirási hiba de légyszives ne ezen rugózzatok ...
2010. márc. 12. 17:19
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
meert szarvagy azér
2010. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy jogos, amit csinálnak?

Pl. szerintem

Charlize Theron szőkén,

Jessica Alba barnán,

Julianne Moore vörösen,

Demi Moore feketén néz ki a legjobban.


Ennyi erővel megkérdezhetnék, hogy melyik paróka jön be neked, ha a személyiség meg az arcforma mindegy.

Lehet, hogy az általad említett példában a fekete hajúnak nem lett volna annyira domináns az álla, ha más színű a haja.

Neked meg azt kell megértened, hogy nem csak hajak vagyunk. Nekem pl. tetszik a vörös haj. De ez nem jelenti azt, hogy embereknél preferálom a vöröseket. Megnézem hajfestékben, elalélok, ha szépen csillog, csodálom, akinek jól áll, de ez az égvilágon semmiben nem befolyásolja a vörösökhöz ill. nem vörösökhöz való hozzáállásomat.

Tehát a kérdés értelmetlen.

22/L

2010. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van.
2015. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!