Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem ott belül?...

Mi történik velem ott belül? Muszáj elfelejtenem, különben beleőrülök, de hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, lassan 1,5hete hogy szakítottam a barátommal, nagyon nem ment már a kapcsolat, sokszor próbáltam javítani, de csak hazugságokra épült, szóval sokat vitáztunk, úgy éreztem ebben már nem tudok boldog lenni, s nem pazarolhatom a fiatalságomat egy lelki zsarnokra.

Nem tudom szeretett-e valaha, ez már nem is számít, kár a multon rágódni. 1,5évig voltunk együtt, az elején szerettem, de 1-1 hazugsága egyre jobban összetört bennem valamit, a végére teljesen kiégtem iránta.


Múlt hét elején mondtam neki telefonban, (hiába beszéltünk előtte személyesen, és mondtam el h vége, csak hivott, ezért igy mondta el ismét neki) hogy hagyjon békén végre, amit mondta végleges, nagyon jól tudj ah ez nem megy, kezdjen új életet, és letettem.


Azt amit most fogok írni tuti szánalmasan hangzik ,kérlek ne nevessetek ki, ha ti is voltatok igy irjátok le h ha rendbe jött a lelketek .


Akkor a múlt héten örültem, úgy éreztem végre ennyi, kiléptem, szabad vagyok, és kész, mintha részeg lettem volna lelkileg 1 hétig nem fájt semmi, nem éreztem hiányt sem fájdalmat, csak örömöt.

De ma... ma nagyon sok érzés rám tört, egész nap szomorú vagyok, csak törnek és törnek fel a régi emlékek, hiába próbálok olvasni és hiába gondolok másra, ő rajta jár az agyam...hogy milyen élményeink voltak, hogy miért jutottunk idáig... és hogy sosem leszek boldog.


Megyünk nyaralni a családdal 1 hétre a balatonra, szombaton. Boldog voltam, úgy gondoltam hogy "király, lazulok 1 hétig, nem gondolok rá és utána újult erővel jövök haza és élek tovább nélküle végleg"

de ma... eszembe jutott hogy mi is voltunk 2en a balcsin tavaly és egyből elment a kedvem mindentől, eszembe jutott az étterem ahol ettünk, a part ahol szerelmesen sétáltunk, és fáj.

Mintha mos tudatosulna bennem, hogy fáj... mintha 1hétig részegségben éltem volna és most fájna a kijózanodás.


Nem lehetünk együtt újra! Ez biztos!

De megbolondulok, nem tudom hogy ő maga hiányzik-e vagy csak az emlékek fájnak, és várnom kell amig az idő elmulasztja ezeket.

Egyfolytában kattog az agyam, már nyaralni sem vágyok, egy vesztesnek érzem magam, ő már biztosan tovább lépett ahogy kértem, és lehet h már másba szerelmes, én meg... aki ki akart lépni ebből, most sírok. és nem tudom miért fáj.

De ha ismét járnék vele, megint nem lennék boldog, mert megint jönnének a gyötrő gondolatok, h "kivel van, féltem a szabadságom, nekem nem ő kell, nem vagyok nő mellette stb"


Az emlékek annyira kínoznak, és olyan tisztán látom őket magam előtt, hogy hihetetlen, majd bele őrülök. Most így mi lesz a nyaralással? végig bőgöm?

Tippek, mit tegyek?


2012. júl. 31. 18:03
 1/10 A kérdező kommentje:

az elején szerelmes voltam belé, talán ő volt az első szerelmem, de a csalódás... az tönkretett mindent, a végére bizni sem tudtam benne, nem csalt meg, vagyis nem volt bizonyitékom, de akkoris összetörtem. Muszáj volt lépnem a saját érdekemben, tudtam hogyha tovább huzom még jobban fog fájni, és talán odáig is eljutottunk vna, hogy nyiltan megcsal vagy eldob és megaláz meg ilyesmi. Ezt pedig nem éltem vna túl.


Holnap lesz a szülinapja, ez is bánt, nem hiszem hogy jó 5let lenne neki irni smst ugye, vagy illik? szerintetek?? szerintem ez még több sebet tépne fel, és azt hinné megint visszafogadom, és hiányzik nekem.

2012. júl. 31. 18:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyi először is azt tisztázd le, hogy mi a rossz: az, hogy Ő nincs vagy hogy egyedül vagy.
2012. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tudod, az emlékek zavarnak össze, az alapján érzem azt hogy ő hiányzik... de ha belegondolok tudom hogy nem lennék vele boldog, sőt! szörnyű lenne


félek hogy sosem leszek boldog :(

2012. júl. 31. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis elfelejted. Foglald el magad, bulizz, tegyél el minden olyan dolgot, ami rá emlékeztet. A nyaraláson próbálj meg nem gondolni rá.
2012. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem szakítottak nemrég,én csak remélni tudom hogy ő ugyanazt érzi mint te.Sejtésem szerint így van.Az én szemszögemből: nagyon nehéz volt,a nehezén túljutottam,de sokat gondolok rá még mindig.Vannak a sablonszövegek hogy mit tegyél,de szerintem kb.2hónap múlva jobban leszel ha magamból indulok ki,bár a teljes felépülés változó,valakinek egy élet kevés,valakinek elég egy hónap.
2012. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.

Nem tudom hogy érez, nem is fontos, az semmin sem változtatna, ha nagyon akart volna, változtatott vna a kapcsolatunkon, nem 1x mondtam neki h ez lesz a vége.


A nyaralást nem szúrhatom el, nem lesz több alkalmam a nyáron menni és nem is volt, és nekem minden álmom a balcsi, imádom :) muszáj élveznem

2012. júl. 31. 18:13
 7/10 A kérdező kommentje:

apropó bulizás... egyik barátnőm hivott pestre az egyik helyre bulizni, exem is olykor elugrik a haverokkal.

Mit tennék ha összefutnék vele? :S

2012. júl. 31. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Te szakítottál,miért futnál vele össze?Csak rosszabbul lennél lehet.A balcsis nyaralás:na,ezt én is megejtettem.Mikor visszajöttem,ugyanabba az állapotba kerültem.
2012. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a balcsis nyaralásra akkoris elmegyek, ha törik ha szakad?

az összefutást véletlenszerűen értettem.


ma van a szülinapja ne irjak neki smst, ugye??

2012. aug. 1. 07:19
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Azta már nemsoká 23 éves vagy :O


Túltetted magad rajta? :)


Van már új szerelmed?


Ráakadtam a kérdésedre mert szomorú vagyok hogy vége a nyaralásnak. :/


Elolvastam és olyan cuki amit írtál :) "Minden álmom a Balcsi, imádom" :)))


De azóta már felnőttél. Hogy alakult az eleted? :) Remélem néha még felnezel gyakorira :)


Szeretem mikor régi dolgok után visszatérnek mesélni az emberek az életükről.


Olyan izgalmas :)


Egy 16 éves fiú.

2015. júl. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!