Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjek? Anglia vagy USA?

Hova menjek? Anglia vagy USA?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, idén végeztem az alapdiplomámmal, ami gazdasági elemző (BA Economist).


Szeretnék külföldre menni, de nem tudom hova lenne érdemesebb menni? USA vagy UK?


Mennyi pénzemnek kell lennie indulás előtt, hogy meg tudjak ott élni és munkát találni? Milyen munkára számíthatok?


2012. aug. 1. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-ba a vízum jóval macerásabb. UK esetén szabad munkavállalás van, így ebből a szempontból könnyebb út.

Valamint az utazási költségek is eltérnek, főleg, ha valamiért mégsem tetszik és hazajönnél.

2012. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ba úgysem kapnád meg a munkavállalói vízumot. Ebben ne is gondolkodj. Anglia elérhetőbb.
2012. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Az USA-ban sokkal barátságosabbak az idegenekkel szemben, mint az UK-ban.
2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tudni kell, hogy Anglia nem igazán úgy működik, ahogy azt otthonról elképzeljük. Nekem is van diplomám, aztán mosogatok idekint, mert meló az nem nagyon van. Szóval, csak úgy gyere, ha már egy cég tárt karokkal vár. Komolyan.
2012. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Krúdy Gyulát is hívták 50 éves kora körül Hollywoodba.

Meg is írta, miért nem megy:

1. Itthon ismeri már az embereket, akik szembe barátságosak, közben kinyílik a bicska a zsebükben.

2. Meglévő nyavalyái mellé nem akarja még a honvágyat is beszerezni.

2012. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!