Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » TÁVKAPCSOLAT?! Négy és fél év...

TÁVKAPCSOLAT?! Négy és fél év együtt élés után, a párom kiment Manchester-be dolgozni. (Anglia) többit lent.

Figyelt kérdés
Már most nagyon hiányzik,pedig csak tegnap repült ki.nem tudom,hogy mi lesz később.csak azt tudjuk,hogy nagyon szeretjük egymást.fél év után fogunk találkozni,addig maradnak az emailek,képek,videók küldözgetések,ill.az élménybeszámolók.(az igazság az,hogy nincs munkám anyummal élek (mivel egyedül már nem tudom fenntartani az albit.)3 húgommal együtt.És le szeretnék fogyni.Mivel a kapcsolatunk elején 54 kiló voltam,ma meg hát tudom kövér vagyok nem kell említeni, 84 kiló vagyok.)Ha minden igaz lesz állásom,akkor meg tudom venni a fitness bérletet,stb.Addigra le szeretnék fogyni.jó ötlet-e és kibírható egyáltalán?Ha találkozunk akkor is csak egy hetet leszünk együtt.aztán megint hónapok fognak jönni,és én is kimehetek dolgozni vele.(persze közben ö is jön le de nem sűrűn, mert ki szeretne fizetni a diákhitelét.)ha van valami kérdés, vagy pontosítsak valamit,akkor szívesen megteszem csak olyan szomorú vagyok :(
2011. aug. 7. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2011. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy kibírható-e ez az egész és hogy meglepetésként érdemes-e lefogynom mind magam érdekében is.és mit csináljak hogyan éljem túl ezt az egészet?kábé ilyesmik.meg tapasztalatok is érdekelnek.
2011. aug. 7. 11:59
 3/19 anonim ***** válasza:
A fogyás jó ötlet. Hány éves vagy? Te nem tudsz kimenni utána? Úgysincs munkád.
2011. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
menj utána, és te is vállalj ott munkát.
2011. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
22/L vagyok és nem mehetek ki, csak kb egy év után.a párom nővére lakik kint és dolgozik ő vette meg a repjegyet.mondta is a párom,hogy én is ki fogok menni csak ki szeretne fizetni az adósságait, és engem el szeretne vinni nyaralni valahova.igen a munka adóktól is függ ,hogy kell-e még egy ember oda.
2011. aug. 7. 12:07
 6/19 anonim ***** válasza:

Tehát inkább itthon vagy munkanélküli? Nem kell, hogy a párod intézze a munkádat, állj a sarkadra, keresgélj.


gumtree.com

2011. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
de te miért nem mehetsz ki?
2011. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Valószínűleg azért nem tud kimenni, mert jelenleg nincs rá pénz.


Kérdező!

Ki lehet bírni, ha szeretitek egymást. A fogyás jó ötlet, biztos meg fog lepődni, és tetszeni fog neki. Kitartás, és bízzatok egymásban.

2011. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A fogyast tamogatom, viszont valahogy el kene intezni, hogy te is kimenj. Fel ev kibirhato, de hidd el hosszutavon nem fog mukodni a dolog, akarmennyire is szeretned. emberek vagyunk szuksegletekkel es tarsra vagyunk. es evekig fenntartani azt, hogy egy evben csak egyszer-ketszer talalkoztok. valld be magadnak nagyon nehez, vagy inkabb lehetetlen. Az egyik elobb-utobb bedobja a torolkozot.
2011. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom h működne e, ez pasitól függ, meg a pártól h hogy gondolkodnak erről.

Nagyon elhíztál 4 év alatt =SS 30 kg plusz. persze h érdemes lenne lefogyni, nem csak meglepetésből, hanem mert egészséges és biztos te is jobban éreznéd magad.

2011. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!