Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártok nyaralni? Ha igen...

Jártok nyaralni? Ha igen hova, mennyi időre, és mennyi pénzt szántok rá egy évben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
MI évente többször elmegyünk ilyen 1-2 napos útra, meg minden évben van egy motoros túránk. Változó, hogy mennyit megyünk le, de maradunk a 2000 km körül, ez fejenként olyan 200 euróba jön ki.
2012. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Járunk:)

2 hónapra Olaszországba jöttem mindig,mert tesóm itt él és így olcsóbb ugye :)

de már nem csak 2 hóra fogok kijönni:)) Ha érted mire gondolok.

2012. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Télen mindig megyünk céggel síelni :D az fizeti a cég. Nyáron meg Balatonra.
2012. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idén nyáron a Balatonra megyünk 4 napra,meg ősszel megyünk Londonba,mert ott él egy rokon akinél meg tudunk szállni.A balatoni kettőnknek olyan 50-60.000 ft lesz az utazás,szállás,kaja stb.A londoni út jóval drágább,a repülőjegyen is múlik, de tavasszal későn kaptunk észbe és már csak 30.000 ft-os jegyek maradtak (per fő),plusz ott a belépők,kaja,tömegközlekedés...Olyan 130-140.000 forint volt összesen kettőnknek.
2012. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi (apa+anya+bölcsis kisfiú) 4 napot voltunk idén Sopronban (Szállásguru last minute), és még megyünk egy hétre Hévízre (kuponos, -50%).

Ez összesen 200.000 Ft. Mivel már én is dolgozom, így nem gond, de amíg otthon voltam, ennél jóval kevesebbet költöttünk.

2012. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
majdnem minden évben megyünk külföldre, nyáron sehová max szeptember okt. mert nyáron munka van
2012. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

már nem.

nálunk sose volt az hogy ugyan oda jártunk.

de am olyan fejenkénti 50-60 ból már kijön 1 nyaralás persze a határ a csillagos ég.

2012. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Idén Balatonra megyünk, a szállás félpanzióval kettőnkre 60 ezer 1 hétre. Még jön hozzá vonatút, amire én 33% kedvezményt kapok hétvégére, mert 26 év alatti vagyok. Ebéd, komp stb... a költségek.
2012. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy tóparti családi nyaralónk a Balatonon, így minden évben megyek természetesen nyaralni. Itt nem kell ugye szállást fizetni, szóval csak a kajára kell költeni. Régebben az egész nyarat lent töltöttem, most, mióta már munka, ilyesmi van 2 hetet szoktam menni, meg hétvégente néha. Plusz 2-3 évente Olaszországba is elmegyünk 1 hétre, de akkor a családom másik részével. 21L
2012. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ. Amíg kisebb voltam, addig évi szinten jártunk külföldre, az 500e-1millió között mozgott per év (4 személyre, egy-két hétre). Mostanában már annyira nem megy jól, meg már nem is családdal járok, vagyis nem mindig...

Egyébként idén olyan 16e-t költöttem én a saját pénzemből nyaralásra... vagyis költöttem és fogok. Ez 2x5 nap Balaton. Első etapban szülőkkel, saját nyaralóban, kocsival mentünk, szval utazásra és szállásra nem kellett költenem. Akkor kb. 2500-at költöttem kajára (étterem plusz egyéb nasi, meg egyébként jártunk át ismerősökhöz, barátokhoz is ebédre meg nyaralóban is főztünk). Meg költöttem egy kis pénzt apróságokra, "szuvenírekre", pálinkakóstolára a vásárban :D.

Aztán barátommal megyek majd, akkor majd kell vonatjegyre pénz (meg még onnan megyünk majd vmikor el hajóval, szval oda is kell jegy). Aztán nyilván amit veszünk kaját arra az öt napra, annak a felét is én fizetem. Szállás szintén ingyen van. Aztán meg belépőjegyek, apróságok. Így ennyi.

2012. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!