Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák, volt már valaki...

Apukák, volt már valaki egyedül a lányával nyaralni?

Figyelt kérdés

A volt férjem elvinné a lányunkat nyaralni, nem bízok benne, barátnője sincs stb.

Normális ez?

Normális válaszokat várok - olyanoktól akik értik, hogy min megyek keresztül.... :(


2012. júl. 16. 23:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha normális az apja miért ne? Te ismered, nem mi! Szerinted mit csinálna vele? Valószínüleg, ha nyaralni akarja vinni szereti, és vigyázni fog rá. Azért a lányod korát + egyéb infókat leírhattad volna...
2012. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Apa vagyok és van egy 17 éves lányom. Persze, hogy elmegyek vele akárhová, de olyan is volt sokszor, hogy itthon voltunk ketten sokáig, mert az anyukának dolga volt külföldön. Elképzelni sem tudom, hogy ezért én bárki előtt is gyanússá válhattam volna, mert apa vagyok és lányom van! Micsoda ötlet... főztünk, mostunk, vasaltunk, háztartást vezettünk. De mégis, mire gondolsz? Ha engem valaki meggyanusítana a lányommal, azt hiszem, a lehető legsúlyosabb sértésnek venném. Hogy jut eszedbe??
2012. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. A férjem most jött haza a gyerekkel nyaralásból. Igaz, csak 3 nap volt. És a hab a tortán, hogy az exnejénél volt nyaralni, meglátogatta a másik két gyerekét :)

Ja, a volt férjem is szokta elvinni a másik gyerekem nyaralni. volt, hogy a barátnőjével. Aki nem mellesleg, a gyerek keresztanyja is.

És igen, normális.

2012. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem, hogy normális...

igen én ismerem, éppen ezért nem bízok benne. De annyit fenyegetett már, hogy fogalmam sincs, hogy van-e alapja amiket mond. Remélem, hogy szeretni a lányát annyira, hogy nem csinál semmit!

A lányom 11 éves egyébként.

2012. júl. 16. 23:33
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, mit csinálna?
2012. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ketten mennének, mert nincs nője amióta elváltunk 6 éve.
2012. júl. 16. 23:34
 7/33 A kérdező kommentje:

Sértés ide vagy oda... de sajnos történtek már csúnya dolgok a világban.

És kövezzetek meg, de megfordult az én fejemben is... igen

2012. júl. 16. 23:35
 8/33 anonim ***** válasza:
és??
2012. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, min mész keresztül. Eléggé ráérhetsz, ha ennyire meglódult a fantáziád. Én is voltam a lányommal kettesben nyaralni, akkor 15 éves volt. Azóta is élete legjobb nyaralásaként emlegeti.
2012. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Oké, nem tudom min mész keresztül és azt sem, hogy a férjed mivel fenyegetőzik, de még a feltételezésed is undorító.

neked abból, hogy egy férfinek nincs nője egyenesen az következik, hogy molesztálná a saját lányát egy nyaraláson? Ez még nekem is férfiként inzultáló.

Te egy nagyon buta nő vagy.

2012. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!