Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján mégsem ő az igazi?

Ezek alapján mégsem ő az igazi?

Figyelt kérdés
több éve együtt vagyunk.. sok mindenen keresztül mentünk, de szeretjük egymást.. viszont pár hónapja valami nagyon megváltozott.. persze a körülmények.. külföld, meló hiány, családi problémák, feszültségek, veszekedések, pénz, stb.. de mindig mindent megoldottunk eddig, most viszont nem megy.. alig kommunikálunk, nincs kedvünk egymáshoz.. ő boldogtalan és én is. a multban is történtek dolgok, azt is mindig hánytorgatja.. pedig az esküvőt tervezzük.. de így? én igy nem akarom.. ha belegondolok hogy szakítanánk, akkor meg hiányozna.. viszont úgy érzem, talán nem lenne baj.. hiszen már nem érzem a szerelmet, a szenvedélyt, hasonlók.. vagy ez most csak egy ideiglenes állapot? sok mindenben én vagyok a ludas, hiszen ideges és türelemtlen vagyok, a helyzet ezt hozta ki belőlem. de igyekszem változtatni, de félek nem megy.. és így nem az vagyok, akibe beleszeretett és nem is vagyok önmagam.és amúgy is teljesen mások vagyunk.. tanácstalan vagyok és elkeseredett.. jó ember, szeretre méltó, tisztességes, de.. honnan tudjam, hogy mit akarok valójában? hogy szeretjük e egymást igazán?? hogy boldogok lehetünk e még együtt?
2012. aug. 2. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ezen csak egy nagyon mély önvizsgálat és egy komoly beszélgetés segíthet.Ha megmaradnak a kétségeid és nem juttok dűlőre akkor jobb lenne egyenlőre ha a lagzit elhalasztanátok.
2012. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"én igy nem akarom.."

Te magad írtad.. Szerintem is beszélgessetek erről, a lagzit pedig talán halasszátok el.

2012. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már házas vagyok. Előfordulnak ilyen mélypontok, amikor úgy gondoljuk, hogy most nem megy. Ilyenkor nézz magadba, idézd fel a vőlegényed, milyen volt akkor amikor beleszerettél. Nosztalgiázzatok, az meghozza majd a kedvet újra a másikhoz. A mélypontok, sosem a kapcsolat végét jelentik, csak akkor, hogyha nem tudjátok megoldani. De először egy kicsit hagyd-ne besélgess vele-csak legyél kedves.Csinálj olyan dolgokat, amiket az elején. Főzz kávét és vidd az ágyba, legyen reggeli szex, esti összebújás. Ezek az apró figyelmességek, megint össze fognak kovácsolni titeket-hogyha még szeretitek egymást. Aztán jöhet a beszélgetés, de ne a kapcsolatotokról, hanem a másikról. Ismerd meg újra.
2012. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Való igaz, ha most nem lennétek boldogok, akkor ne rontsátok el ezt az eseményt mindkettőtök számára. Üljetek le nyugodtan és beszéljetek át MINDENT! Azt, hogy te mit érzel most, azt, hogy ő mit érez most... stb.
2012. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet, depressziós hangulat, veszekedés, unalom stb... elköltöztünk az országból ahol éltünk, és iszonyat jót tett a változás.

néha egy kis különlét is kell! (nem szünet, csak külön töltött idő, pár nap vagy inkább hét).

2012. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már úgy értem hogy az egyik elutazik valahova stb pl családlátogatóba, ha külföldön éltek.
2012. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!