Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom eldönteni képek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom eldönteni képek alapján hogy egy csaj igazi vagy csak a netröl leszedett pár képet és azt tette ki? 19/F

Figyelt kérdés

Konkrétan arrol lenne szó,hogy 2-3 napja felvettem msn-re egy csajt ismerkedés céljábol donnalight-ról,és kértem tőle képeket,küldött is.. de a képek mérete 10-20KB,bár nem úgy néz ki mintha vmi netes kép lenne..de nem is látom azt a konkrétumot hogy na ez biztos letöltött vagy igazi.

kérdés az lenne: ilyen esetben hogy tudnék rákérdezés nélkül úgy megbizonyosodni hogy valóban ő van e képeken?

mert mégse kérdezhetem meg tőle.. "figyi te vagy a képeken vagy letöltötted guglirol?.."

Köszi a válaszokat előre is!!!!


2010. máj. 9. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
a képek alapján nem nagyon tudod eldönteni, de kérd meg hogy találkozzatok. ha talál valami kifogást akkor nem ő van a képen.
2010. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát az se biztos csaj? lehet fiú is de nem hiszem engem már becsaptak úgy.Hívd fel vagy küldjön képet telefonon O.o ... ezt nehéz kideríteni ^^.Nem tudok más ötletet.. =/
2010. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hmm és ha esetleg camoznál vele msn-en? már ha van webcamja..
2010. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen énis rögtön a cam-ra gondoltam.. de sajnos nincs neki..
2010. máj. 9. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:

hívd skype-ra beszélgetni, vagy bármire...abból legalább leszűrheted, hogy lány-e illetve hogy nem-e valami kis csitri vagy öreglány:)

Az, hogy ő van-e a képeken...hát kérj tőle még pár képet, esetleg direkt olyat amin mondjuk egy előre megmondott dolgot csinál, pl közös fotó a kutyájával, egyéb háziállattal vagy valami sulis kép, ennél gyanakodni se fog.

2010. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt a skype-os dolgot nemnagyon értem igy.. mert ha nincs mikrofonja se.. meg cam sincs.. akkor ott is csak max chat-elni tudnánk.

A kép meg valóban jó ötlet.. úgyis emlitette hogy van macskája..:D

Köszi ez remek ötlet! :)

2010. máj. 9. 09:48
 7/8 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem odairni hogy a telószáma megvan már..

ebbe az esetbe ha felhivom az már kifog derülni F/L öreg nyanya vagy vmi kis csitri :)

2010. máj. 9. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt a megoldás, egész jó oldal, netes adatbázis alapján lekeresi, hogy igazi- e a kép vagy hogy fent van- e neten és hogy pontosan hol található meg a kép :) Sok sikert a használatához!

2010. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!