Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Elegem van...

Mit csinaljak? Elegem van anyambol.

Figyelt kérdés

Anyam tonkre teszi az eletem.Mar kiskorom ota ezt csinalja,mivel apuval elvaltak,ezert csak vele elek.

Mindig mindenne piszkal,k.rvazni szokott,meg is vert mar ugy,hogy meg most is meg van a helye.Folyton ordit,ha unatkozik ,akkor elkezd orditani,latja ,h nem szolok vissza,jobban ordit.Nem szabad leulnom az agyra,mert elkezd orditozni velem,hogy be piszkolom,ha enni akarok,ordit, mit akarsz a szekrenybe,Tehat utalom,hiaba az anyukam,kinem birom alni.Van baratom 1,5 eve.Regebben kedveskedett a baratommal,de most az utobbi idoben,mindennap veszekszik velem anyu ,azert,h hadjam ott a baratom.Mert allitolag mindenki latja,h a baratom mekkora szemet(igaz vannak vitaink vele is ,de nem olyan sulyos).Es mostanaba anyu beszol neki is,hogy o is adhatna nekem penzt,nem csak anya.Meg,hogy csak azert van velem,hogy kihasznaljon,es ezeket a pasim elott mondja.Ha meg nincs itt,akkor ordit,hogy,ha jon,akkor ne h lefekudjunk az agyra,mert,ha meg latja,leszegenyit.Meg mindennap hallgatom,hogy,a baratom csak meg akar ba.ni,mer csak arra vok jo,meg,hogy a baratom szulei utalnak,hogy o halja(nem is igaz h utalnak) Nagyon ideges vagyok,most is ordit.Apu az van,de apu se akarja,h oda koltozzek,mert van csaladja,mindig azt mondja,h par napra elmehetek.17 L


2012. aug. 3. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom. Az én Anyukám meghalt, örülnék ha élne, nem lenne baj, mégha veszekedne is.....
2012. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért én meghallgatnám Anyukádat is, hogy Ő mit mond rólad. Lehet, hogy nem csinálsz semmit otthon, nem segítesz semmit, szemtelen vagy és követelődző. Ki tudja, mi az igazság....
2012. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de igen is csinalok...
2012. aug. 3. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, 1 éven belül betöltöd a 18-at, utána vállalhatsz munkát, bérelhetsz lakást, és máris nem kell anyukáddal élned :)
2012. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon igaza van az előző válaszolónak, keress munkát, menj albérletbe.
2012. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En is csak azt tudom ajanlani, mint az elottem szolok. Minel hamarabb onallosodsz, annal jobb. Az en anyum is elvalt, es a sajat maga elete irant erzett duhet rajtam meg a tesomon toltotte ki. Ha csinaltunk valamit az volt a baj, hogy miert nem pont ugy csinaljuk mint o, ha nem csinaltunk semmit az volt a baj. Sajnos ebben nottunk fel, es ezek belem is ivodtak, ugyhogy tudatosan kell arra koncentraljak ne legyek en is ilyen kiallhatatlan a parommal szemben. Aztan munkat vallaltam es elkoltoztem. Igy mostmar csak neha adok neki alkalmat arra, hogy piszkaljon, nagyon sokszor a telefont sem veszem fel emiatt neki. Tobbszor megprobaltunk tesommal beszelni vele, de mindhiaba. Arra rajottem,hogy amig o nem latja be, hogy ez igy nem jo es nem akar valtoztatni, addig te fejre is allhatsz, mert semmi nem fog valtozni. Mai napig provokal, allandoan szurkal, amikor eselye van. Ezert egyetlen dolog amit tehetsz, sajnos az, hogy minel kevesebb eselyt adsz neki a piszkalodasra. Vagyis elkoltozol otthonrol es el kell felejtened anyad rossz szokasait, amik tudattalanul beledivodtak.
2012. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!