Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyámból mit...

Elegem van anyámból mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már elegem van anyámból halisten elköltözött már 3 éve,de úgy csak az anyám csak én érdeklődöm felőle,a pasija úgy tudja ,hogy én nem a lány vagyok,..csak be fogadott..ne hogy már-.- de úgy beszél velem mint egy utolsó kutyával,és ilyeneket mond hogy élve temessenek el stb,én meg mindennap sírok.amiket mond szarul esik az is hogy le tagad meg tegnap amikor felhívtam a fejemhez vágta,hogy mi az hogy én nem megyek át hozzájuk mindennap takarítani,de mire fel??meg követelőzik,és itt hagyott a pedofil nevelő apámmal.. aki úgy szintén inkább hagyjuk.. mit csináljak??
2012. jún. 11. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Te jóég, hány éves vagy??
2012. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz kollégiumba, nagyszülőkhöz, rokonokhoz.
2012. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj. Nem lehet ilyenkor felkeresni a gyámügyet, hogy adjanak nevelőszülőkhöz?
2012. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nutellás palacsintát.
2012. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs hova menned?
2012. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
l halisten elköltözött már 3 éve
2012. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, elhiszem nehéz pnt arról lemondani akit annyira tudnál szeretni egy anyát. De egy idő után eljön a pillanat mikortól már a remény s próbálkozások csak fájdalmat okoznak neked amit nem szabad hagyni, inkább lehet gonoszul hangzik de gyászold meg, szakíts vele amennyire tudsz ne érintkezz vele, mintha meghalt volna így egy idő után sikerül feldolgoznod s ha fáj is de már csak tompábban, kevésbé fog megviselni.

MErt ez már nem anya lánya kapcsolatról szól ami nincs talán sose volt hanem a jövőődről ami melette ugyanaz a fájdalmas malomkerék lessz s talán még kegyetlenebb de talán felse fogja az agya helyével, hogy neked valami is fájhat vagy ő rosszul csinál.

Lépj tovább, keress olyan emberek társaságát akik törődnek veled, akiknek fontos a lelked, a jövőd.

Félelmetes s szomorú dolog lehet egy állami nevelőintézet de ott legalább nem leszel veszélyben a pedofiltól, lessz mit enni, hol aludni s ha páran rosszak is az kevésbé fájhat mint mikor a szívedhez közeli bánt téged veréssel, szavakkal, lelkiterroral.

Sok sikert kívánok neked, hogy erőt gyűjst s csak azt idézd fel magadban te más vagy mint anyádék, jobb akarsz lenni s jobb is vagy, te nem tehetsz ezekről a dolgokról!

2012. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,ma írtam neki SMS-t ,hogy ne haragudjon stb..de ő semmi ő azt mondta amiket tegnap mondott a pozitív,hát nem tudom,mi volt benne a pozitív az hogy azt mondta temessenek el élve? vagy hogy le tagad,és azt kel a pasijának mondanom,hogy anyám meg halt..-.- meg ma nem mentem el neki valamilyen sor számot húzni,mert azt mondta hogy hétfőn mennyek valahova de ezek után mennyek el amikor egy utolsó kutyával nem beszélnek így,nem mentem el ,de ennek ellenére még én írtam neki hogy ne haragudjon stb meg hogy nem megyek át hozzá takarítani de bármikor hív megyek és jaj ne haragudj-.- nem vagyok normális.. nem tudom..:((
2012. jún. 11. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy ha csak szarul tud hozzád szólni, meg ha csak a takarításra vagy jó, akkor többet ne szólj hozzá!


Meg hogy lehet a saját gyerekének azt mondani, hogy élve temessék el?!


L/13

2012. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!