Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám rájött, hogy meleg...

Anyukám rájött, hogy meleg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és nem terveztem, hogy elmondom anyukámnak, mert meg akartam kímélni öt ettől. Tegnap viszont megtudta, hogy járok valakivel, és a legelső kérdése az volt, hogy fiú-e, vagy lány (eddig is sejtette). Nem akartam hazudni, így azt válaszoltam, hogy fiú. Ekkor azt mondta, reméli, hogy csak viccelek, mert nem akar még több bajt magának. Mondjam azt neki, hogy csak vicceltem, vagy inkább ne is mondjak semmit?
2012. aug. 3. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már eddig is sejtette.Ne ronts a helyzeten egy hazugsággal.Ő így is szeret téged,csak a külvilág bántásaitól tart,mely így most már őt is elérheti.
2012. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ez a kérdés felmerült benne, akkor ezen kár tovább agyalni. Jobb, hogyha tudja az igazságot. És miért is lenen baj neki, hogyha te jársz valakivel? Próbáld azt megértetni vele, hogy mit is jelent ez neked. És hogy ez neki nem fog bajt okozni.
2012. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát úgy nézett rám, mint a véres rongyra...
2012. aug. 3. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha normális ember és szerető szülő akkor ugyanúgy fog szeretni ezután is.


Viszont édesapádnak ne mondjátok el szerintem.Esetleg ha már nem laksz otthon.

2012. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hidd el tulelitek mind a ketten,de ha most nem mondod meg,egyszer rajön,v.mar sejti,kesöbb rosszabb lessz,es hat nem kell allandoan hazudjal neki meg bujdosni.
2012. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak is szokni kell a gondolatot, engedj neki időt. És ne hazudj többet, már nem érdemes. Szerintem rendbe fognak jönni otthon a dolgok.
2012. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kijavítanod! Ne hazudj, minek? Attól még a tény tény marad. Ő nehezebben dolgozza fel, pedig itt az idő elkezdeni... Van ez így, de attól te még kevesebb nem leszel! Egy emberben soha nem az a lényeg, hogy m. nemhez vonzódik!
2012. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak el kell fogadnia téged amilyen vagy, hiszen a gyereke vagy - ki szeressen téged feltétel nélkül, ha nem az édesanyád? Ha problémázik, ezt nyugodtan szerintem mondd neki (ne vádlón).

Neki még lehet hogy kellemetlen mert az ő korcsoportjában az emberek még inkább hajlamosak ítélkezni, mint a fiatalok, de ez ne tántorítson el. Az idősebbeket sosem fogjuk tudni megváltoztatni, hacsak szép lassan nem kezdik el a saját korcsoportjuk tagjai egyre többen támogatni a melegeket.

2012. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 figureout válasza:
100%
Szerintem nincs értelme hazudnod. Az hogy a kérdést így tette fel, pontosan bizonyítja, hogy volt egy ilyen sejtése. A reakciója is érthető, maga sem gondolta, hogy tényleg ezt a választ kapja majd. Szerintem el kell mondanod, ha már így alakult. Egyszer úgyis kiderülne. Idővel fel fogja dolgozni. Neki is idő kell, míg ezt meg tudja tenni.
2012. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!